Nový Spark
venku od 28. června
Tipovačka: Den č. 1 (When football meets metal, Matchday nr. 1)

Tipovačka: Den č. 1 (When football meets metal, Matchday nr. 1)

(english version below)

Je to tady, dnes večer odstartuje Euro a s ním i naše tipovačka metalových kapel! Dnes je na programu jediný zápas, bitva domácí Francie s Rumunskem. Tipaři se v drtivé většině shodují, že to vyhrají Francouzi, které reprezentuje Benighted a kytarista Julien Truchan. Z 24 kapel věří ve vítězství 22. Týmu Rumunska (Decease, Radu Vulpe - kytara a zpěv) tipuje výhru pouze Acid Age ze Severního Irska, remízu pak čeští Heaving Earth. V kategorii "Přátelé, kolegové" je jasno, tam tipují výhru Francouzů všichni, až na šéfa Sparku Karla Balčiráka.

FRANCIE - RUMUNSKO

Skupina A

Francie - BENIGHTED (Julien Truchan) - 2:0

Rumunsko - DECEASE (Radu Vulpe) - 2:1

Albánie - CROSSBONES (Olsi Ballta) - 2:0

Švýcarsko - CORONER - (Ron Broder) - 2:1

Skupina B

Wales - THE DROWNING (Jason Hodges) - 3:0

Slovensko - ACID FORCE (kapela tipovala společně) - 3:0

Anglie - NAPALM DEATH (Barney) - 1:0

Rusko - SIBERIAN MEAT GRINDER (Vladimir The Grand Tormentor) - 3:0

Skupina C

Polsko - DEAD INFECTION (Cyjan) - 2:0

Severní Irsko - ACID AGE (kapela tipovala společně) - 0:1

Německo - TANKARD - (Gerre) - 2:1

Ukrajina - HELL:ON (Alex Hellion Pasko) - 2:0

Skupina D

Turecko - SAKATAT (Semih Orhan) - 3:0

Chorvatsko - BOLESNO GRINJE (Angeri) - 2:0

Španělsko - HAEMORRHAGE (Luisma) - 1:0

Česká republika - HEAVING EARTH (Šatris) - 0:0

Skupina E

Irsko - GAMA BOMB (Paul Caffrey) - 2:1

Švédsko - GENERAL SURGERY / BIRDFLESH (Adde) - 1:0

Belgie - ABORTED (Mendel bij de Leij) - 2:0

Itálie - CRIPPLE BASTARDS (Roberto Der Kommissar) - 2:0

Skupina F

Rakousko - PUNGENT STENCH (Mike G. Mayhem) - 2:0

Maďarsko - THY CATAFALQUE (Tamás Kátai) - 1:0

Portugalsko - HOLOCAUSTO CANIBAL / GRUNT (Zé Pedro) - 2:0

Island - SVARTIDAUDI / ZHRINE (Nökkvi) - 3:0

Kategorie "Přátelé, kolegové"

Kafe (tvůrce tipovačky, Spark, Kafemlejnek.com) - 2:1

Pižďuch (metal fanatik, spoluzakladatel tipovačky) - 2:1

Honza Herc (redaktor, Spark) - 2:1

Karel Balčirák (šéfredaktor, Spark) - 2:2

Vláďa Vašák (agentura Hard Bones) - 2:1

Tomáš Karlík (produkce Brutal Assault) - 3:1

Gunnar Sauermann (promo Season Of Mist) - 3:1

Čurby (šéf Obscene Extreme) - 3:1

Vašek Tesař (redaktor, Spark) - 2:1

Bob Zelenka (redaktor, Spark) - 3:1

Baltim (metal fanatik, sport expert) - 2:0

Laco Ferenc (metal fanatik, expert na slovenský fotbal) - 2:0

Vláďa Sendler (produkce Pragokoncert) - 3:1

Gutslit (deathmetaloví přátelé z Indie) - 2:0

Jirka Předota (producer, Pražský deník) - 2:0

Míra Nečas (obchodní ředitel, Spark) - 2:0

Bodování

Za přesný výsledek 5 bodů (př. tip je 3:1 a výsledek je 3:1)

Za chyceného vítěze nebo remízu 3 body (př. tip je 3:1/2:2 a výsledek je 2:1/1:1)

Za trefený jen počet gólů jednoho týmu 1 bod (př. tip je 3:1 a výsledek je 0:1)

Za nic pochopitelně 0 bodů (př. tip je 3:1 a výsledek je 0:2).

.

.

.

HERE WE GO!!! Match day nr. 1 - Friday 10th

Today evening starts European football championship and our competition "When football meets metal". Today is only one match - France (Benighted, Julien Truchan) vs. Romania (Decease, Radu Vulpe). From 24 bands 22 bets French win (not Radu).

Group A

France - BENIGHTED (Julien Truchan) - 2:0

Romania - DECEASE (Radu Vulpe) - 2:1

Albania - CROSSBONES (Olsi Ballta) - 2:0

Switzerland - CORONER - (Ron Broder) - 2:1

Group B

Wales - THE DROWNING (Jason Hodges) - 3:0

Slovakia - ACID FORCE (kapela tipovala společně) - 3:0

England - NAPALM DEATH (Barney) - 1:0

Russia - SIBERIAN MEAT GRINDER (Vladimir The Grand Tormentor) - 3:0

Group C

Poland - DEAD INFECTION (Cyjan) - 2:0

Northern Ireland - ACID AGE (kapela tipovala společně) - 0:1

Germany - TANKARD - (Gerre) - 2:1

Ukraine - HELL:ON (Alex Hellion Pasko) - 2:0

Group D

Turkey - SAKATAT (Semih Orhan) - 3:0

Croatia - BOLESNO GRINJE (Angeri) - 2:0

Spain - HAEMORRHAGE (Luisma) - 1:0

Czech Republic - HEAVING EARTH (Šatris) - 0:0

Group E

Ireland - GAMA BOMB (Paul Caffrey) - 2:1

Sweden - GENERAL SURGERY / BIRDFLESH (Adde) - 1:0

Belgium - ABORTED (Mendel bij de Leij) - 2:0

Italy - CRIPPLE BASTARDS (Roberto Der Kommissar) - 2:0

Group F

Austria - PUNGENT STENCH (Mike G. Mayhem) - 2:0

Hungary - THY CATAFALQUE (Tamás Kátai) - 1:0

Portugal - HOLOCAUSTO CANIBAL / GRUNT (Zé Pedro) - 2:0

Iceland - SVARTIDAUDI / ZHRINE (Nökkvi) - 3:0

Category "Friends, colleagues"

Kafe (creator of this competition, Spark, Kafemlejnek.com) - 2:1

Pižďuch (metal fanatic, co-creator) - 2:1

Honza Herc (editor, Spark) - 2:1

Karel Balčirák (editor in chief, Spark) - 2:2

Vláďa Vašák (Hard Bones agency) - 2:1

Tomáš Karlík (production Brutal Assault fest) - 3:1

Gunnar Sauermann (promo Season Of Mist) - 3:1

Čurby (boss of Obscene Extreme fest, football fanatik) - 3:1

Vašek Tesař (editor, Spark) - 2:1

Bob Zelenka (editor, Spark) - 3:1

Baltim (metal fanatic, sport expert) - 2:0

Laco Ferenc (metal fanatic, slovakian football expert) - 2:0

Vláďa Sendler (production Pragokoncert agency) - 3:1

Gutslit (deathmetal friends from India) - 2:0

Jirka Předota (producer, Daily Prague) - 2:0

Míra Nečas (business manager, Spark) - 2:0

Rules

If you hit correct result - 5 points (for example: you have 3:1 and match ends 3:1)

If you hit winning team - 3 points (for example: you have 3:1 and match ends 2:0)

If you hit only number of goals of one team - 1 point (for example: you have 3:1 and match ends 0:1)

If you hit nothing - 0 points (for example: you have 3:1 and match ends 1:2)

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
10.08. Out Of Hell
14.08. Summer Breeze
A co FAKKER!?