Nový Spark
venku od 1. června
TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

Začátkem května vyšla reedice posledního alba TYPE O NEGATIVE „Dead Again“ (2007) a vydání je podpořeno i sérií videoklipů, ať už oprášených či zbrusu nových. Čerstvého vizuálního zpracování se aktuálně dostalo i skladbě „Halloween in Heaven“, v níž díky umělé inteligenci „ožívá“ nejen frontman Peter Steele, ale i řada dávno zemřelých ikon rockové scény, o nichž je ve skladbě zmínka, včetně Dimebaga Darrella, jemuž kapela song kdysi věnovala.

„Text podněcuje experimenty, což vyústilo ve ztvárnění, které je strašidelné a zároveň kýčovité, což, doufám, vzdává kapele hold. Tou pravou výzvou bylo zakomponovat do videa všechny ty slavné tváře, jelikož umělé inteligenci je obtížné vysvětlit všechny ty drobné detaily, které z nich činí výjimečné osobnosti. Musela jsem tak pro video vytvořit stovky až tisíce různých variací jednotlivých obrázků,“ říká autorka videa Corinne Larre.

Reedice „Dead Again“ je k mání doplněná o devět bonusů v podobě živáků starších skladeb, zčásti pořízených na festivalu ve Wackenu v roce 2007. Album seženete i na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace