Nový Spark
venku od 3. června
TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

Začátkem května vyšla reedice posledního alba TYPE O NEGATIVE „Dead Again“ (2007) a vydání je podpořeno i sérií videoklipů, ať už oprášených či zbrusu nových. Čerstvého vizuálního zpracování se aktuálně dostalo i skladbě „Halloween in Heaven“, v níž díky umělé inteligenci „ožívá“ nejen frontman Peter Steele, ale i řada dávno zemřelých ikon rockové scény, o nichž je ve skladbě zmínka, včetně Dimebaga Darrella, jemuž kapela song kdysi věnovala.

„Text podněcuje experimenty, což vyústilo ve ztvárnění, které je strašidelné a zároveň kýčovité, což, doufám, vzdává kapele hold. Tou pravou výzvou bylo zakomponovat do videa všechny ty slavné tváře, jelikož umělé inteligenci je obtížné vysvětlit všechny ty drobné detaily, které z nich činí výjimečné osobnosti. Musela jsem tak pro video vytvořit stovky až tisíce různých variací jednotlivých obrázků,“ říká autorka videa Corinne Larre.

Reedice „Dead Again“ je k mání doplněná o devět bonusů v podobě živáků starších skladeb, zčásti pořízených na festivalu ve Wackenu v roce 2007. Album seženete i na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace