Nový Spark
venku od 2. března
Udo zpívá poprvé německy a ještě k tomu popík

Udo zpívá poprvé německy a ještě k tomu popík

Mysleli byste si, že vás Udo Dirkschneider po deseti albech s ACCEPT, která lze dnes považovat za klasická, a sedmnácti s U.D.O. nemá čím překvapit? Tak pozor, jsme si celkem jistí, že v rodné němčině ho uslyšíte zpívat poprvé!

Ocelový dědek začátkem dubna oslaví sedmdesáté narozeniny, a jen pár dní poté, 22. dubna, vydá album cover verzí nazvané „My Way“. Krom anglojazyčných rockových šlágrů od THE ROLLING STONES, LED ZEPPELIN, MOTÖRHEAD a dalších sáhl taky překvapivě po kousku „Kein Zurück“ německého synthpopového dua WOLFSHEIM.

Skladba, jejíž název lze přeložit jako „Není cesty zpět“, ho prý okamžitě chytla za srdce: „Měl jsem pocit, jako bych ta slova psal sám. Jako by vyprávěla můj životní příběh, všechny vzestupy a pády, vše dobré i zlé, co mě v životě potkalo. Pro ty, kteří se rozhodnou pro život muzikanta totiž skutečně není cesty zpět.“

Níže krom Udova klipu přikládáme originál a taky odkaz na Sparkshop, kde můžete „My Way“ už teď předobjednat


Nový Spark
venku od 2. března
Kalendář akcí
27.03. PROTHEUS, GATE CRASHER
28.03. AXEL RUDI PELL
28.03. NECRO METAL PILGRIMS 2026
28.03. PROTHEUS, GATE CRASHER
30.03. POLAR
31.03. BANSHEE
01.04. NAXEN, LOS MALES DEL MUNDO, SUEL
03.04. PROTHEUS, GATE CRASHER
03.04. LIK
04.04. LIK
A co FAKKER!?
logo