Nový Spark
venku od 1. listopadu
Už jen hodiny zbývají do jatečního aktu CANNIBAL CORPSE

Už jen hodiny zbývají do jatečního aktu CANNIBAL CORPSE

Nové album „Violence Unimagined“ už se barví doruda. Za dva dny se vykutálí mezi lačné fans, a vyjeví všechny své brutální trumfy. Legenda deathmetalového řemesla se vrací v plné síle, navíc s novými, dosud nepoznanými tématy.

Nové album objednávejte v našem Sparkshopu, a získejte navíc 10% slevu na merch CANNIBAL CORPSE!

„Jak známo CANNIBAL CORPSE nikdy nebyli politicky angažovanou kapelou, ale poslední rok plný nestability u nás v Americe, a potažmo i v celém světě, do jisté míry musel výslednou podobu alba ovlivnit. Kupříkladu skladba „Condemnation Contagion“ odráží ve svém textu ten covidový hnůj,“ uvedl ve velkém rozhovoru pro Spark baskytarista a zakládající člen CANNIBAL CORPSE Alex Webster.

Album „Violence Unimagined“ vychází 16. dubna, příští vydání našeho magazínu navíc přinese nadstandardní pojednání o novince CC a jejím vzniku. Svůj unikátní pohled nám přinesli hned tři členové z brutálního kvarteta včetně lidojedského „eléva“ u kytary – Erika Rutana.


Credit image: Vincent Locke

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace