Nový Spark
venku od 1. února
Vánoční rockovej maraton na rádiu HEY

Vánoční rockovej maraton na rádiu HEY

Užijte si s pravej rockovej maraton s českými a slovenskými kapelami na Rádiu Hey! Ve dnech 24., 25. a 28. prosince laďte Rádio Hey a poslouchejte rozhovory a písně českých a slovenských kapel. Startuje se na Štědrý den ve 13:00.


Den první: 24.12.2020 – Štědrý den

ECLIPSIS
Je parta kamarádů z Nové Paky, která si krátí volný čas tím, že ráda vymýšlí, skládá, zkouší a hraje vlastní tvorbu zaměřenou na heavy – trash metal.
Host: Pavel Kučera (zpěv)

SEBASTIEN
Kvartet SEBASTIEN pocházející z různých naší země kráčí po melodic power metalové stezce plné symfonických prvků s vysoce hitovým potenciálem. Založeni v roce 2008 a vedeni zpívajícím kytaristou Georgem Rainem. Sebastien za dobu své existence prokázali své kvality na domácí i zahraniční rock/metalové scéně.
Host: Jirka Rain (zpěv, kytara)

VEGA ELEKTRA
Vega a Elektra. To jsou jména dvou nejjasnějších hvězd na noční obloze. Právě spojením těchto dvou jmen vznikl název kapely VEGA ELEKTRA. Jde o partu muzikantů, kteří toho už spolu odehráli hodně. Proto se dali dohromady a založili kapelu. Mladičká VEGA ELEKTRA nám krásně roste.
Host: (Martin Dolejš)

MAKAR ČUDRA
Jedna z najslávnejších metalových kapiel osemdesiatych rokov zo Slovenska, v ktorej začínali napr. Otto Weiter, Peter Slivka, či Vlado „Jerzy“ Jurča (Ex-TIP,SLOBODNÁ EURÓPA).
Host: Marek Kuřera (bicí, manažer, vydavatel)Den druhý 25.12.2020 – První svátek vánoční

ROCK STRING
Rocková kapela z Ivančic hrající pouťové i taneční zábavy, městské slavnosti, plesy, svatby, firemní akce, stužkovací i maturitní večírky, narozeninové oslavy, soukromé párty a různé kulturní akce.
Host Zdeněk Ševčík (kapelník, kytara, vokály)

VANAHEIM
Heavymetalová kapela z Královéhradecka. V roce 2020 kapela sbírá materiál na novou desku, ale mezitím musí řešit personální změny. Po vážném úrazu a nemožnosti koncertování zpěváka Radka, přichází Miloš Koblmuller. S ním vychází v srpnu EP, které obsahuje tři skladby a udává nový směr celé vikingské smečky.
Host: Miloš Koblmuller (zpěv)

BASTARD
Havířovská hard-heavy kapela. V letošním roce vydali nové album „Druhá müza“, které obsahuje 11 songů. Natočeno bylo ve studiu Sklep a Citron v říjnu až prosinci 2019.
Host: Mojmír Krochmalný (bubeník)

YARRA
YARRA je sólový projekt leadera Argemy Jaromíra Hnilici. Pokud vám to jméno něco říká, pak vězte, že pokud jste sledovali soutěž Hlas Česko Slovenska před asi osmi lety, určitě vás zaujal svou verzí skladby „Set Fire To The Rain“ zpěvačky Adelle. Pak už jeho kroky směřovaly z kapely SILLAGE do ARGEMY, kde je doposud.
Host: Jaromír HnilicaDen třetí 28.12.2020

ROSA NOCTURNA
ROSA NOCTURNA je brněnská metalová kapela. Kombinuje prvky symphonic, folk a power metalu. Ve svých písních klade důraz na zajímavé melodie, bohaté aranže a silné kytarové riffy. Převážně české texty vypráví poutavé příběhy, milostné romány či bájné epopeje. Snaží se předat pozitivní energii nebo zvou posluchače k zamyšlení.
Host: Tonda Buček (kytarista, skladatel, manažer)

REBEL
Čtyřčlenná formace hrající melodický metal s prvky power metalu a metalcoru. Za svou čtyřletou historii REBEL odehrál několik desítek koncertů na klubových akcích a festivalech po České republice. Na svém kontě má kapela demo „Dračí jezdec“ (2016), EP „Krvavá růže“ (2017) a singl „Znamení draka“ (2018). V nejbližších měsících se od Rebela můžete těšit na několik zbrusu nových skladeb, které budou tvořit další EP s velmi zajímavým konceptem.
Host: Adam Langr (kytara, zpěv)

TORRAX
Power metalová kapela z Kutné Hory. Rok 2019 přinesl kapele další koncerty a nahrávání svého prvního oficiálního alba. Během nahrávání v červenci 2019 kapelu opouští zpěvačka Bára a přichází frontman Honza Sobota. Tím TORRAX získal nový elán a energii do hraní. S novým zpěvákem se rozhodli přehrát rozpracované album, které vyšlo 28.9.2019 pod názvem „V každým z nás“. Kapela aktuálně pracuje na novém albu.
Host: Michal Krůža Kružík (bicí)

KAPRIOLA
Je ženská rocková a rock metalová kapela z Ostravy s výraznými prvky elektrických houslí. V letošním roce vydaly album „Rebellion“, které je jejich šestým v pořadí.
Host: Marqui (zpěv)Vysílání sledujte tady nebo tady.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace