Nový Spark
venku od 1. prosince
Veselé Velikonoce plné neřestí a obscénností přejí GHOST

Veselé Velikonoce plné neřestí a obscénností přejí GHOST

Aleluja! Švédští okultní mesiáši GHOST oslavili velikonoční neděli překvapivým vydáním provokativního videa ke coveru skladby „Jesus He Knows Me“ od GENESIS. Jedná se o první ukázku z EP „Phantomime“.

Album „Phantomine“, které vyjde 18. května, bude obsahovat pět coverů klasik od TELEVISION, GENESIS, THE STRANGLERS, IRON MAIDEN a Tiny Turner. Oznámení blížícího se vydání řeší záhadu nedávné kampaně GHOST „Jesus Is Coming“, která je zmíněna ve velkopáteční premiéře nejnovějšího dílu videosérie kapely „Chapter 17: Nap Time“.

Videoklip, doprovázející cover satirické skladby od GENESIS z roku 1992, režíroval Alex Ross Perry. Vizuální interpretace „Jesus He Knows Me“ je provokativní a dostupná jen pro dospělé, protože doslova vyvrcholí velmi zvláštním rituálem…

GHOST uvidíte 22. června ve Spáleném Poříčí jako headlinera letošního BASINFIREFESTu, kam na stránkách pořadatelů www.basin.cz jsou i jednodenní vstupenky. My celofestivalové máme u nás na Sparkshopu!

Tracklist:
01. See No Evil (TELEVISION)
02. Jesus He Knows Me (GENESIS)
03. Hanging Around (THE STRANGLERS)
04. Phantom Of The Opera (IRON MAIDEN)
05. We Don't Need Another Hero (Thunderdome) (Tina Turner)Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace