Nový Spark
venku od 3. června
VIDEO: NAILS - „You Will Never Be One Of Us“

VIDEO: NAILS - „You Will Never Be One Of Us“

Americká hardcore/powerviolence/grind smečka NAILS 17. června představí své třetí album „You Will Never Be One Of Us“, z kterého nyní vypustili klip pro stejnojmenný song. Kapela rovněž zveřejnila i obal, který maloval Wrest z LEVIATHAN. A hudebně NAILS pořád zní, jako kdyby měli v botě kamínek, který za ty roky nemohli vysypat. Míněno extrémně nasraní a rozladění. Nebo jak říká zpěvák a kytarista Todd Jones: „žádná přetvářka, žádná přehnaná image, žádné kokotiny“. Ideální soundtrack do posilky nebo při napadání náhodných lidí na ulici. Že je grindviolence kapela na Nuclear Blastu mi sice pořád přijde malinko podivné, ale z „You Will Never Be One Of Us“ se může vyklubat slibná porce audio nenávisti. Koukněte na klip a zhodnoťte:

A pokud požadujete ještě více informací, tak kytarista a zpěvák Todd Jones se k albu vyjádřil následovně:

Titulní skladba „You Will Never Be One Of Us“ otvírá naše nové album. Nechtělo se mi srát s psaním nějaké moudré, vtipné či bůh-ví-jak jízlivé poznámky o tom, jak je naše kapela skvělá a ty druhý stojí za hovno (což je mimochodem úplná kokotina), takže jsem šel rovnou k věci. Tohle je zatím náš oblíbený song. Tahle skladba vystihuje každý aspekt NAILS. Když zrovna ohlásíš nové album, tak je vždy těžké vybrat jeden song, který veřejnost uslyší jako první. A každé naše album bylo vždy o albu jako celku, ne o jednotlivých skladbách. Ale teď můžu bez zaváhání ohlásit, že tenhle song reprezentuje album jako celek a jsem rád, že jsme ho vypustili jako první. „You Will Never Be One Of Us“ je o bolesti a pýše, která tě postihuje, když si členem hardcore/punk/metal kapely. Je to nůž ke krku všem lidem, kteří kolem trousí svůj odpad a vnucují ostatním svou agendu. Tenhle song je pro všechny, kteří zasvětili svůj život svému řemeslu, své hudbě, své vášni, a pak se jim na to přilepil člověk, který pro to nemá žádnou lásku či respekt. Tenhle song není pro NAILS, tenhle song je pro všechny z vás.

A co se týče videa, tak jsme potřebovali něco, co nás vystihuje a není falešné. Svět nepotřebuje další "kapela hrající ve skladišti" video. Náš klip vyjadřuje emoce, které by si cítil na jedné z našich živých show. Tohle jsme my a tohle děláme. Žádná přetvářka, žádná přehnaná image, žádné kokotiny, žádný uměný způsob získání pozornosti diváka. Tohle video jsou NAILS a tečka kurva.

Doufáme, že se vám to bude líbit, tvrdě jsme na tom makali. Wrest stvořil obal a stejně jako video, tak i obal je skvělou representací kapely. Tohle album je víc NAILS než ty předchozí. „You Will Never Be One Of Us“ je ztělesnění NAILS. Je to prozatím náš vrchol. Pokud jste již fanouškem, tak si ho zamilujete. A pokud nás ještě neznáte, tak oceňujeme, že jste se do nás pustili. NAŠE BOLEST NENÍ VAŠE BOLEST, NAŠE PÝCHA NENÍ VAŠE PÝCHA - NIKDY NEBUDEŠ JEDEN Z NÁS“.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace