Nový Spark
venku od 1. srpna
VOLUME ohlašují nové album i změny v sestavě

VOLUME ohlašují nové album i změny v sestavě

Půl roku příprav, rok nahrávání a půl roku postprodukce. Tak by se dalo stručně charakterizovat posledních 24 měsíců v životě trenčínské rockové formace VOLUME.

"Nechtěli jsme do světa vypustit nic neúplné či nic, s čím bychom nebyli všichni na 100% spokojeni. Myslím, že se nám to podařilo a nový album splňuje vizuálně i zvukově všechny naše představy," neskrývá nadšení Majo Krátký, frontman skupiny.

Kytarové melodické riffy, energické sóla, ale i rockové balady tvoří unikátní celek, na který jsou členové kapely Volume patřičně hrdí. Třešničkou na dortu je spolupráce s kytaristou Desmodu Rasťom Toman, a to v písni Hledej se mnou. O vizuální stránku alba se postaral Mário Dohňany, umělec, jehož díla můžete najít v galeriích po celém světě. "Svůj vlastní příběh tak povídají nejen texty, ale i celkový" look "alba," dodal Majo.

Skupina Volume prošla během zmíněných dvou let několika změnami. "Na post sólového kytaristy nastoupil Mišo Koštialik, do produkčního týmu se přidal Rasťo Getta a změna nastala i na místě basového kytaristy. Společně tvoříme skutečně silný celek, jehož cílem je dokázat vám, že Jeden život nestačí," uzavřel Majo s tím, že o všech dalších novinkách bude skupina včas informovat.

Album vyšlo s finanční podporou Sociálního a kulturního fondu OSA, Fondu na podporu umění a Hudebního fondu Slovenska.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace