Nový Spark
venku od 1. března
Vtělte se do členů SLIPKNOT v bitevní online hře

Vtělte se do členů SLIPKNOT v bitevní online hře

Maskovaní Američané v čele s Corey Taylorem spřáhli své síly s herním studiem Titan Forge Games, aby se stali figurkami online bitevní hře Smite. Za kterého člena budete hrát vy?

SLIPKNOT na Sparkshopu!

Devět nových postav bylo pro hraní odemčeno při aktualizaci hry 9. května. Každý člen kapely byl spárován se svým hudebním nástrojem, který byl upraven na zbraň. Bubeník Clown používá své hromové bušení do bicích jako svou hlavní bojovou sílu, kytarista Jim Root zase mává svou kytarou, která vypadá spíše jako sekera, aby zničil své nepřátele.

Crossover Smite X SLIPKNOT bude obsahovat i hudební balíček. Při bojových akcích a ničení cílů hráči uslyší skladby „Duality“, „Psychosocial“ nebo „The Devil in I“.

Aby Smite upozornili na velkou novinku, vypustili do světa upoutávku, která představuje každou jednotlivou postavu za znějící hymny SLIPKNOT z roku 2014 „Duality“. Na video se podívejte níže.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace