Nový Spark
venku od 30. října
WEEKEND NACHOS končí

WEEKEND NACHOS končí

Prví příspěvek pro Chirurgii v roce 2016 není zrovna ten nejveselejší, a to že WEEKEND NACHOS z Illinois se po dvanácti letech terorizování scény rozhodli pověsit kapelu na hřebík. Nicméně WEEKEND NACHOS v tomto roce stále hodlají vydat své poslední album nazvané „Apology“ (omluva) a vyrazit na rozlučkové turné po celém světě. V Evropě se společně s WORMROT a THE AFTERNOON GENTLEMEN zastaví v říjnu, přičemž 9.10. je budete mít možnost vidět v pražské Modré Vopici. Kapela se k rozpadu na svém Facebooku vyjádřila následovně:

Dovolujeme si Vám oznámit jak smutnou, tak i vzrušující zprávu, a to že rok 2016 bude tím posledním pro WEEKEND NACHOS. Po skoro dvanácti letech jsme se to rozhodli pověsit na hřebík. Rozhodli jsme se tak primárně, protože všechny dobré věci musí někdy skončit, a náš čas už se blížil ke konci. A zajisté to pro nás byla šílená a bláznivá jízda. Vše bylo provedeno zcela za našich podmínek a ve stejném DIY duchu, který jsme měli od roku 2004, kdy jsme si ho s Andym poprvé navzájem vyhonili v našem bytě v Dekalb, Illinois. Budeme i nadále uplatňovat tento posvátný způsob myšlení v našich budoucích projektech a doufáme, že všichni z vás bude dělat totéž.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří tyto zkušenosti sdíleli s námi. Vaše podpora se ničemu nevyrovná a užili jsme si spoustu zábavy. V průběhu roku 2016 budeme hrát sérii koncertů a pokud máte možnost nás vidět, tak to nezaspěte! Nevíme totiž, jestli se někdy vrátíme. Pokud se nám několik let po našem zániku zamane zahrát nějaký koncert, tak toho možná učiníme, ale nespoléhejte na to.

Naše páté a poslední album „Apology“ bude k dispozici někdy v tomto roce u Relapse Records, Cosmic Note a Deep Six Records. Ještě jednou díky.

Snyder, Jimbo, Gozer, a Byron

Takže nezaspěte poslední koncert a pusťte si WN pořádně nahlas.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
28.11. LIVESTREAM U.D.O.
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?