Nový Spark
venku od 2. dubna
WITCH HAMMER slaví 25 let na scéně

WITCH HAMMER slaví 25 let na scéně

Jablunkovští rodáci se do podnebí, kdy tvrdé hudební scéně dominovaly novátorské kapely jako KORN a MARILYN MANSON, s odvahou jim vlastní rozhodli reinkarnovat klasický heavy metal a v osobitém podání ovlivněném unikem kraje, kde se v každodennosti mísí lidé tří národů – Česka, Slovenska a Polska, vytvořili vlastní nezaměnitelný styl. Čtvrt století odmítali ustoupit překážkám a svou houževnatostí se prosadili na hudební scéně.

WITCH HAMMER CD,LP A MERCH ZDE

Kapela WITCH HAMMER vydala celkem 6 řadových alb, 3 singly a sběratelský box s názvem „20 let komplet". Jejich diskografie představuje nejen hudební evoluci kapely, ale také odraz proměn heavy metalu během posledních dvou dekád.

V rámci výročí připravují členové kapely velkou oslavu, která se bude konat v září 2024 v domácím jablunkovském Rock Cafe Southock. Fanoušci se mohou těšit na retro playlist, do kterého kapela zařadí staré skladby ze všech svých vydaných alb – od prvotiny „Price for the New World" až po nejnovější „Absolutno II: Coinspirace". Součástí oslav bude i natáčení obsáhlého dokumentu, který mapuje 25 let života WITCH HAMMER.

WITCH HAMMER zůstávají jednou z mála kapel v regionu, která si udržela aktivitu a svůj unikátní hudební styl. Jejich cesta byla plná výzev, ale dnes stojí jako živý důkaz, že odvaha a oddanost uměleckému výrazu mohou překonat veškeré překážky.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace