Nový Spark
venku od 1. března
WITCH HAMMER vydávají nový live klip

WITCH HAMMER vydávají nový live klip

Jablunkovským kovotepcům WITCH HAMMER právě vychází nový videoklip ke skladbě „Ztracený ráj“ na podporu aktuální koncepční desky „Absolutno II: Coinspirace“. Římská dvojka v názvu značí navázání na koncept předchozího alba „AbsolutNo“, který se noří do světa elit, které přes moc získanou a ovládanou peněžními toky, ovládají svět.

Nové album seženete na Sparkshopu

V novém klipu se WITCH HAMMER trochu odpoutávají od kritiky elit a jdou směrem, který je nám všem – nyní ovšem v dobrém slova smyslu – blízký, a to pohled do festivalové sezóny. Klip zachycuje kapelu na pódiu a přibližuje tak feeling aktuálně se konajících venkovních akcí:„Náš nový live klip k songu ‚Ztracený ráj‘ je už třetím z nové desky ‚ABSOLUTNO II: Coinspirace‘.Tentokráte ukazuje kapelu v nejpřirozenějším prostředí a sice live na pódiu. V prostřihu jsou zasazeny také záběry ze zvukovky, backstage, křtu nové desky atd. Osvědčený spolupracovník kapely Digaz dokázal profi střihem a zpracováním zachytit pohodovouatmosféru, která panuje na našich koncertech a jednotlivé záběry poctivě natáčel a sbíral náš velký fanoušek Franta Stojaspal. Myslím, že klip přesně zapadá do pohodové atmosféry letních festivalů,” komentuje vydání baskytarista Petr.

Kapela svou šestou řadovku pokřtila ve svém domovském klubu Rock Café Southock, festivalovou sezónu odpálila úspěšným vystoupením na festivalu Mastersof Rock a před sebou má nabitý koncertní měsíc.


WITCH HAMMER se na nové desce zas představují jako kvartet. Dvoukytarový zápřah jim na desce po mnoha letech dovolil hudbu vycházející z kořenů tuzemského ‚titanicovského‘ heavy obohatit o nové aranže a kytarové harmonie, z nichž vyplouvají zámořské vlivy blízké např. písním DaveaMustaina (MEGADETH). Parta z našeho nejvýchodnějšího města ale ctí tradice, takže o svou power údernost, ani lásku k Lemmymu či 80. feelingu nepřišla. Na albu podpořeném čistým, ale řízně šťavnatým zvukem ze studia Bomb Jack od zkušeného Wendela Dreissetla (DYMYTRY) se nachází 40 minut poctivé muziky, které „starou hudbu“ hází do nového odstínu, aniž by WITCH HAMMER ztratili svůj letitý zvuk.

Koncerty:
5.8. Orlová – Rock Therapy
12.8. Český Těšín - Rockování nad Olzou
12.8. Dolní Loučky u Tišnova – Lócké Rokec
18.8. Bruntál – Letnice fest
16.9. Vendryně – Grill fest
25.11. Ostrava - Barrák

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace