Nový Spark
venku od 2. dubna
WITCH HAMMER vypustili Přízrak svědomí

WITCH HAMMER vypustili Přízrak svědomí

Nová deska jablunkovských WITCH HAMMER vyjde na jaře u Smile Music a do tradičního metalového kování vnáší svěží vánek. Minulý měsíc album představili prvním, vpravdě úderným singlem, na nějž nyní navazují videoklipem „Přízrak svědomí“. A jedná se o hitovku jaksepatří.

Premiérové video „Přízrak svědomí“ z nového alba „Absolutno II: Coinspirace“, k němuž byl spuštěn i předprodej, je druhým singlem WITCH HAMMER z nadcházejícího alba. Video vzniklo ve spolupráci s Metalshopem a natáčelo se v nádherném prostředí divadla v Českém Těšíně.

PŘEDPRODEJ ALBA na Sparkshopu

Ačkoli se píseň dotýká tématu sebeobelhávání, kvartet z našeho nejvýchodnějšího města ji označuje za skladbu mající asi největší hitové ambice. „Je vystavěna na výrazných melodických linkách a refrén leze do hlavy takzvaně na ‚první dobrou‘,“ uvádí k čerstvému singlu jednou větou vše podstatné basák a textař kapely Petr Caputa.

Pokud „Krypto elita“ ukázala tvrdší stránku kapely, kde se proplétají tuzemské kořeny (VITACIT, TITANIC) s těmi zámořskými (MEGADETH, QUEENSRŸCHE), vnímavý posluchač u „Přízraku svědomí“ určitě zaregistruje, jak chytře touto skladbou WITCH HAMMER vyvolávají ducha a feeling 80. let, kdy se heavy muzika a rock obecně hřál na výsluní popularity. A power kvartet z Jablunkova o tom ví své.

Podobnou muziku za svých víc než 20 let na scéně má načtenou. A nové, v pořadí šesté album, které na jaře vyjde u Smile Music, všechny zkušenosti WITCH HAMMER zohledňuje. Ty z jejich sdílení pódií s ikonami jako KREATOR, SAXON, GAMMA RAY, EDGUY, RAGE, PRIMAL FEAR ad. nevyjímaje.

„Přízrak svědomí“ na Spotify

Vizuál singlu, jakožto triček k němu, vytvořil David Havlena a jako další dílek skládačky zapadá do celkového konceptu alba. Zpracování videa měl kompletně v režii ostřílený karvinský matador Digaz.

http://witchhammer.cz

https://facebook.com/Witchhammer.cz

https://instagram.com/witchhammerofficial

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace