Nový Spark
venku od 1. června
Zakk Wylde prý natočil kytary pro nové album Ozzyho

Zakk Wylde prý natočil kytary pro nové album Ozzyho

Uznávaný kytarista údajně hraje v každé písni na připravovaném třináctém albu Ozzyho Osbourna. Wylde byl členem sólové kapely slavného zpěváka téměř pětatřicet let, ale na posledním albu „Ordinary Man“ jeho muzikantský vklad chyběl.

Deska, kterou naopak poprvé v historii produkoval Andrew Watt, má mít v novém albu pokračování. Prozatím bezejmenný titul vyjde podle aktuálních zdrojů v příštím roce. Pravost spekulace o Zakku Wyldovi má dokládat live chat podcastu „Diary of the Madmen - The Ultimate Ozzy Podcast“, jehož moderátor jménem Ozzyho informaci poskytl.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo