Nový Spark
venku od 2. ledna
Zemřel bývalý zpěvák SKID ROW Johnny Solinger

Zemřel bývalý zpěvák SKID ROW Johnny Solinger

Smutná zpráva dorazila z tábora metalových nestorů SKID ROW. Bývalý zpěvák Johnny Solinger, který v kapele zpíval šestnáct let, zemřel ve věku 55 let.

V sobotu 26. června vydali SKID ROW na svých sociálních sítích prohlášení: „Je nám moc smutno ze zprávy o našem příteli Johnnym Solingerovi. Naše myšlenky směřují k jeho rodině, přátelům a fanouškům.“ Informace o zpěvákově skonu přišla jen měsíc poté, co oznámil, že trpí vážným selháním jater s nedobrou prognózou.

Solinger byl členem SKID ROW v letech 1999 – 2015. Objevil se na albech „Thickskin“ a „Revolutions Per Minute“ a také na EPčkách „United World Rebellion“ a „Rise Of The Damnation Army“. V roce 2015 kapelu opustil. Podle svých slov proto, aby se mohl věnovat sólové dráze. Basák Rachel Bolan se ovšem nechal slyšet, že byl Solinger vyhozen. Současně dodal, že mezi ním a zbytkem kapely nezůstala zlá krev.

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace