Nový Spark
venku od 1. března
Zemřel bývalý zpěvák SKID ROW Johnny Solinger

Zemřel bývalý zpěvák SKID ROW Johnny Solinger

Smutná zpráva dorazila z tábora metalových nestorů SKID ROW. Bývalý zpěvák Johnny Solinger, který v kapele zpíval šestnáct let, zemřel ve věku 55 let.

V sobotu 26. června vydali SKID ROW na svých sociálních sítích prohlášení: „Je nám moc smutno ze zprávy o našem příteli Johnnym Solingerovi. Naše myšlenky směřují k jeho rodině, přátelům a fanouškům.“ Informace o zpěvákově skonu přišla jen měsíc poté, co oznámil, že trpí vážným selháním jater s nedobrou prognózou.

Solinger byl členem SKID ROW v letech 1999 – 2015. Objevil se na albech „Thickskin“ a „Revolutions Per Minute“ a také na EPčkách „United World Rebellion“ a „Rise Of The Damnation Army“. V roce 2015 kapelu opustil. Podle svých slov proto, aby se mohl věnovat sólové dráze. Basák Rachel Bolan se ovšem nechal slyšet, že byl Solinger vyhozen. Současně dodal, že mezi ním a zbytkem kapely nezůstala zlá krev.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace