Nový Spark
venku od 1. prosince
Zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch

Zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch

Ve věku 58 let zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch (na fotce druhý zprava). Příčina úmrtí, které potvrdil jeho bratr Chris, nebyla zveřejněna.

Technicky vzato byl Rauch v pořadí třetím bubeníkem nově zrozené sestavy, ovšem prvním, který po sobě zanechal nějakou hmatatelnou stopu. V MEGADETH působil několik měsíců na přelomu let 1983 – 1984, ještě dokonce s Kerrym Kingem coby druhým kytaristou tak odehrál jejich historicky první koncerty, a podepsán je také pod prvním demem „Last Rites“ (1984). Po MEGADETH ho cesty zavedly do thrashových DARK ANGEL, respektive WARGOD, kde provedli bubenickou personální rošádu s Genem Hoglanem.

„Lee byl mužem pevné víry, takže vím, že je s Pánem. Byl úžasným bubeníkem, který chtěl prorazit a několikrát se mu to málem povedlo. Byl nesmírně pracovitý a v pozdějších letech hrál na bubny v kostele,“ napsal jeho bratr Chris.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace