Nový Spark
venku od 3. června
Zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch

Zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch

Ve věku 58 let zemřel prapůvodní bubeník MEGADETH Lee Rauch (na fotce druhý zprava). Příčina úmrtí, které potvrdil jeho bratr Chris, nebyla zveřejněna.

Technicky vzato byl Rauch v pořadí třetím bubeníkem nově zrozené sestavy, ovšem prvním, který po sobě zanechal nějakou hmatatelnou stopu. V MEGADETH působil několik měsíců na přelomu let 1983 – 1984, ještě dokonce s Kerrym Kingem coby druhým kytaristou tak odehrál jejich historicky první koncerty, a podepsán je také pod prvním demem „Last Rites“ (1984). Po MEGADETH ho cesty zavedly do thrashových DARK ANGEL, respektive WARGOD, kde provedli bubenickou personální rošádu s Genem Hoglanem.

„Lee byl mužem pevné víry, takže vím, že je s Pánem. Byl úžasným bubeníkem, který chtěl prorazit a několikrát se mu to málem povedlo. Byl nesmírně pracovitý a v pozdějších letech hrál na bubny v kostele,“ napsal jeho bratr Chris.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace