Nový Spark
venku od 1. června
Žena zažalovala zpěváka AS I LAY DYING kvůli způsobeným popáleninám

Žena zažalovala zpěváka AS I LAY DYING kvůli způsobeným popáleninám

Koncem loňského roku jsme vás informovali, že frontman AS I LAY DYING Tim Lambesis skončil v nemocnici poté, co si při podivné nehodě přivodil popáleniny. Teď se zdá, že celá nešťastná náhoda bude mít další dohru.

Navštivte náš Sparkshop, kde najdete i merch AS I LAY DYING

„Spadl mi uzávěr od kanystru s benzínem, když jsem chtěl trochu použít na zažehnutí ohně. Hořlavina se mi dostala na oblečení a výsledkem byly popáleniny 25 % těla,“ referoval v polovině prosince muzikant. V nemocnici musel strávit několik týdnů včetně vánočních svátků a Nového roku a podle vlastních slov zhubnul 10 kg.

Jak vyšlo najevo, není jediným, kdo byl při nehodě zraněn. Lambesise zažalovala žena, která byla incidentu přítomna a utrpěla popáleniny druhého stupně. Vivienne Barcena prohlásila, že stála vedle ohniště ve chvíli, kdy Lambesis neopatrně manipuloval s hořlavinou, a plameny ji následně popálily na rukách, zádech a ve střední části těla. Barcena uvedla, že stále trpí velkou bolestí a od popálenin ji na tělě zůstaly jizvy.

Není to poprvé, co má Lambesis oplétačky se zákonem. V roce 2013 byl muzikant zatčen kvůli pokusu o nájemnou vraždu své bývalé manželky. U soudu vyfasoval šest let vězení, ale v roce 2016 byl podmínečně propuštěn.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace