Nový Spark
venku od 1. prosince
Zpátky do éry 80s‘ a VHS s novým klipem THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA

Zpátky do éry 80s‘ a VHS s novým klipem THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA

Kdo by čekal, že od zpěváka SOILWORK Björna Strida a baskytaristy ARCH ENEMY Sharlee D’Angela vzejde něco takového, jako jsou THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA. Progresivní rock silně střihnutý feelingem 80s‘ disko parties. Většina classic rock kapel zní jako LSD nebo tráva, my zníme jako kokain, směje se Björn Strid.

NFO akorát vydali svou novinku „Amber Galactic“ a na webu Sparku se již objevilo několik skladeb. V aktuálním čísle najdete i recenzi na velmi nezvyklé album ze stáje Nuclear Blast.


„Téměř každý, ať už je to má být kdokoliv, zažil jednu nebo pár nocí ve svém životě, které si až do smrti bude pamatovat. Noc, kdy potkal lásku svého života a nemohl usnout, protože mu srdce bušilo čirým vzrušením a radostí. Noc, kdy přišel o lásku svého života. Noc, kdy si myslel, že ať už se stane tuto noc cokoli a následky budou jakékoli, budu si ji pamatovat do konce života. ‚Something Mysterious‘ je píseň o tom, když stojíte na životní křižovatce a sbíráte odvahu skočit do neznáma při vědomí, že váš život už nikdy nebude stejný,“ říkají chlapi o nově zveřejněné písni „Something Mysterious“.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace