Nový Spark
venku od 31. prosince
Zpěvák GREEN DAY vydává kolekci coverů

Zpěvák GREEN DAY vydává kolekci coverů

Fanoušci GREEN DAY, potažmo Billieho Joe Armstronga poslední dobou rozhodně netrádají. Kapela letos vydala své třinácté album „Father of All Motherfuckers“ a sám frontman posílá 27. listopadu do oběhu kolekci „No Fun Mondays“.

Když nemohl vyrazit s GREEN DAY na chystané turné, pustil se Billie Joe Armstrong do práce doma. „Zatímco jsme byli všichni v karanténě, přemýšlel jsem o věcech, na kterých mi v životě záleží nejvíce. Rodina, přátelé a samozřejmě hudba. Myslím, že pokud budeme muset strávit čas izolovaně, buďme sami společně.“ V rámci projektu No Fun Mondays začal každé pondělí publikovat na Youtube předělávky a všech 14 písní teď vydává pohromadě na CD.

Kromě toho Billie Joe Armstrong prohlásil, že momentálně píše další skladby, které jsou spíše než politické zábavné a v nichž si střílí sám ze sebe. Na otázku magazínu NME, jestli by pokračování alba „Father Of All Motherfuckers“ mohlo díky nečekanému nadbytku času v roce 2020 přijít brzy, odpověděl Billie Joe násldovně: „Je to možné. Ať už uděláme kompletní album nebo EP nebo vydáme jen jednu skladbu, máme spoustu různých možností. Jde jen o načasování. Je skvělé, jak v dnešní době můžeme hudbu distribuovat. Nemusíme čekat, až někdo řekne, že zrovna přišel ten správný čas.“

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?