Nový Spark
venku od 3. června
Zpěvák QUEENSRŸCHE Todd La Torre věnoval nový sólový klip památce svého otce

Zpěvák QUEENSRŸCHE Todd La Torre věnoval nový sólový klip památce svého otce

Skladba „Apology“ z debutového sólového alba zpěváka amerických QUEENSRŸCHE dostala dojemný vizuál. Videoklip je věnován zesnulému otci Todda La Torreho.

První sólová deska zpěváka americké heavy/prog úderky vyšla v roce 2021 pod názvem „Rejoice In The Suffering“. Z ní také pochází nový singl „Apology“. Videoklip, který režíroval Thomas Crane z killDevil Films, je věnován památce La Torreova otce Williama La Torreho, významného lékaře ze St. Petersburgu na Floridě. Ten byl nalezen mrtvý ve své kanceláři v říjnu 2014. Oficiální příčina smrti byla shledána jako sebevražda. Nedaleko byla nalezena zbraň. Bylo mu 73 let. Podle detektivů nezanechal dopis na rozloučenou.

Toddovu sólovku i desky QUEENSRŸCHE koupíte na Sparkshopu

Todd si na sólové album myslel vždycky, ovšem až události roku 2020, kdy svět ovládl covid a turné QUEENSRŸCHE bylo odloženo na neurčito, mu dovolily prozkoumat jeho vlastní nápady. Spojil se s dlouholetým přítelem a spolupracovníkem Craigem Blackwellem a producentem Chrisem Harrisem, aby vytvořili různorodé heavymetalové album, které čerpá vlivy z různých stylů.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace