Nový Spark
venku od 1. března
„Enter Sandman“ dostal METALLIKU do klubu Spotify miliardářů

„Enter Sandman“ dostal METALLIKU do klubu Spotify miliardářů

METALLICA se může na přelomu roku pochlubit dalším významným úspěchem. Na Spotify za rok 2022 zapsala 1,6 miliardy streamů a čtvrtý rok po sobě na populární platformě překročila miliardovou metu. „Zase jste se překonali, bando! Celkově to dělá 137 milionů naposlouchaných hodin, což je o víc než dvacet milionů víc než v roce předchozím,“ poděkovala kapela fanouškům na sociálních sítích.

Které skladby táhnou nejvíc, asi není překvapivé. Ta vůbec nejoblíbenější, „Enter Sandman“, v těchto dnech navíc překonala vlastní miliardovou metu. Druhá v pořadí, balada „Nothing Else Matters“, se blíží k hranici 900 milionů poslechů, třetí místo drží s téměř 600 miliony streamy „Master of Puppets“.

Nejčerstvější kus, singl „Lux Æterna“, coby první ochutnávka z alba „72 Seasons“ (vychází 14. dubna), taky nezačal špatně – měsíc od vydání je na více než 13 milionech streamů.

Novinku METALLIKY můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace