Nový Spark
venku od 1. června
„Místo vzteku jdi do sebe!“ radí v novém singlu DIETH, kapela Davida Ellefsona

„Místo vzteku jdi do sebe!“ radí v novém singlu DIETH, kapela Davida Ellefsona

Nová death/thrash kapela bývalého basáka MEGADETH Davida Ellefsona vypustila novou vypalovačku „Don’t Get Mad…Get Even!“ Pochází z debutu DIETH, který vyjde 2. června.

Debutová deska kapely, kde mimo Ellefsona hraje i kytarista a zpěvák Guilherme Miranda (ex-ENTOMBED A.D.) a bubeník Michał Łysejko (ex-DECAPITATED), nás zavede doslova do pekla a zpět. Její název „To Hell And Back“ odkazuje na svižné riffy a robustní thrash, který si pro fanoušky rychlého, ale i temného metalu kapela připravila.

Album si můžete předobjednat na Sparkshopu!

Nový singl „Don’t Get Mad…Get Even!“ vás nabije obrovskou dávnou energie. A jeho poselství je také pozitivní. Doprovodný videoklip zdůrazňuje sdělení, že i když je někdy snazší udělat ve chvílích hněvu sebedestruktivní rozhodnutí, pořád můžeme tuto energii nasměrovat do sebe. Pokusit se zlepšit mentálně i fyzicky – což je ta nejlepší pomsta. Takže se nerozčilujte!

„Nejlepší pomsta je být lepší, než jste byli předtím. Skladba je o tom šampionovi v nás, který nám pomáhá překonávat překážky a povznést se nad ně. Nebuďte zahořklí…zlepšujte se!“ radí sám David Ellefson.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace