Nový Spark
venku od 2. října
„Nothing Else Matters“ od METALLIKY dosáhlo na Spotify 1 miliardy streamů

„Nothing Else Matters“ od METALLIKY dosáhlo na Spotify 1 miliardy streamů

Ať už skladbu milujete, nebo nenávidíte, nelze popřít, že „Nothing Else Matters“ z roku 1991 je zkrátka masivně oblíbená.

Balada, kterou většina metalových fanoušků staré školy považuje spíše za ideální čas, kdy si zajít na pivo nebo na toaletu, je nyní jednou z méně než 500 skladeb na Spotify, které dosáhly jedné miliardy streamů. Čísla bylo dosaženo za méně než 11 let na streamovací službě, protože METALLICA oficiálně umístila své skladby na Spotify až v prosinci 2012. Vzhledem k tomu, že se „Black album“ (1991) i po všech těch letech dobře prodává, není žádným překvapením, že balada má tolik poslechů.

METALLICA na Sparkshopu

„Nothing Else Matters” je druhá skladba METALLIKY, která dosáhla takového počtu streamů. Jako první tuto metu pokořila letos v lednu píseň „Enter Sandman“. Jaká bude další? Podle Spotify má nejlépe našlápnuto „Master of Puppets“ s více než 722 miliony přehrátí.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace