Nový Spark
venku od 2. dubna
„Přemlouvala jsem Toma víc než rok, aby si zase se SLAYER zahrál,“ říká manželka Toma Arayi Sandra.

„Přemlouvala jsem Toma víc než rok, aby si zase se SLAYER zahrál,“ říká manželka Toma Arayi Sandra.

Sandra Araya, manželka zpěváka a baskytaristy SLAYER Toma Arayi, se vyjádřila k reunionu kapely. Reagovala tím na negativní komentáře internetových trollů, kteří tvrdí, že členové SLAYER jsou lháři, kteří si chtějí akorát namastit kapsy. Svého manžela prý přemlouvala víc než rok, dokud nesouhlasil s několika comebackovými koncerty.

SLAYER i nový KERRY KING na Sparkshopu!

Pět let poté, co SLAYER zakončili své rozlučkové turné, ohlásili několik společných vystoupení. 21. února bylo oznámeno, že členové Tom Araya, kytaristé Kerry King a Gary Holt a bubeník Paul Bostaph vystoupí 22. září na Riot Festu v Chicagu a 27. září na Louder Than Life v Louisville, což budou první koncerty kapely od listopadu 2019. Jedná se o plnohodnotný návrat kapely? Vypadá to, že spíš ne, ale nic ještě není jisté. V online kuloárech se samozřejmě začalo spekulovat, že za návratem SLAYER stojí spíše nedostatek peněz než touha si společně zahrát.

Sandra Araya obhajovala rozhodnutí svého manžela na sociálních sítích: „Vysvětlím to všem trollům: Tom skončil s hraním. Přemlouvala jsem ho přes rok. KONEČNĚ souhlasil. Sdílel své rozhodnutí s úžasnými manažery SLAYER a oni se postarali o zbytek! Takže ano, bez Toma by se to nestalo... a nestalo by se to, kdybych ho opravdu neustále neotravovala. Ale klidně si pokračujte se svými spekulacemi! Já si každopádně všechny show užiju a Tomovi jsem vděčná, že mě i své fanoušky má rád natolik, aby se vrátil na pódium.“

Gary Holt i jeho manželka Lisa Holt byli mezi stovkami lidí, kteří „lajkli“ Sandřin příspěvek na Instagramu, přičemž Lisa v reakci na Sandřinu zprávu sdílela tři emotikony srdce. K reuninu SLAYER se vyjádřil snad už každý...Podle samotných členů kapely i jejich manželek se jedná jen o několik vystoupení, ne o turné. Kapele prostě chybělo společné hraní, ale zatím se nejedná o potvrzení plnohodnotného comebacku SLAYER. Sám Kerry King se nyní chce věnovat hlavně své nové sólové kapele.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace