Nový Spark
venku od 2. května
„Unfinished Business“ na trhu – nové album pod jménem Erica Carra

„Unfinished Business“ na trhu – nové album pod jménem Erica Carra

Kdo miloval kapelu KISS výhradně kvůli bubenickým sólům, kolena podlamujícím rytmům a dodnes truchlí nad skonem bubenické hvězdy, skáče nyní radostí do stropu. Album Erica Carra „Unfinished Bussiness” z roku 2011, vydané dvacet let po jeho smrti, je k prodeji. Jak si deska povede po slavnějším sourozenci v podobě desky „Rockology” z roku 1999? Zakupte album na Sparkshopu a zjistíte to!

KISS mají za sebou nepochybně bohatou hudební historii. Desítky let skvělé hudby, která osvětlovala a osvětluje dny nejednoho z nás. O spoustu jejich největších hudebních pecek se ovšem díky svému neuvěřitelnému umu zasloužil bývalý (a bohužel už zesnulý) bubeník Eric Carr. Nechť je mu země lehká. Jeho tragický konec ovšem nemění nic na tom, že jeho fenomenální počiny budou navždy znít v našich sluchátkách den co den.

Po skonu Erica se svět shodl na faktu, že jeho umění nesmí být zapomenuto. Proto byly dány dohromady hudební nahrávky z dob Ericova života a v kombinaci s některými skladbami z druhého tisíciletí vznikla oná deska „Unfinished Business”. Album obsahuje nový obal „KISS make up” a dokonce pět nikdy nevydaných bonusových demo songů, které můžete slyšet právě vy. Pokud se považujete za věrného fanouška skupiny KISS, toto album nesmí chybět ve vaší domácí hudební sbírce!

Zdá se, že Eric Carr měl na tomto světě ještě nějaký „Unfinished Business”, o který muselo být postaráno v zájmu nehynoucího respektu k jeho hudební velebnosti. Není pochyb, že svět ztratil nesmírně talentovaného hudebníka, ovšem díky jeho později vydaným deskám i vy můžete mít pocit, že stále koncertuje, dokonce i ve vašem obýváku. Tak neváhejte a kupujte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace