Nový Spark
venku od 3. června

News..

SLAYER jak je neznáte...

Máme tu po čase opět jednu kuriozitku. „War Ensamble“, otvírák páté studiovky SLAYER „Season in the Abyss“, zahraný místo kytary na ukulele.

Alice Cooper doplní album předělávek vlastními novými songy

V nejbližších měsících se očekává vydání alba předělávek od Alice Coopera, přičemž mistr teď prozradil, že nepůjde jen o výběr hitů jiných interpretů.

Tarja pustí do širší distribuce speciál „Left in the Dark“

Fanoušci Tarji Turunen se už 30. května dočkají jejího společného počinu s Mikem Terranou „Beauty & The Beat“, přičemž další porce muziky od zimní královny bude brzy následovat.

Se SPARKEM zadarmo na TOP FEST!

80 předplatitelů, ať už nových nebo těch, kteří si prodlouží, dostanou třídenní lístek na TOP FEST!

RIP H.R. Giger

Ve věku 73 let zemřel švýcarský malíř, sochař a návrhář H.R. Giger, který stvořil mimozemské monstrum pro film Ridleyho Scotta Vetřelec. Je rovněž autorem několika obalů alb interpretů z rockové, respektive metalové scény.

The Henhouse Prowlers, Twisted Rod

Náš kolega Jarda se vydal na experimentální výpravu na koncert THE HENHOUSE PROWLERS a TWISTED ROD. Mrkněte na jeho, také experimentální, fotky.

Sedmičku zahltí TOUCHÉ AMORÉ, BIRDS IN ROW a NO OMEGA

Pokud se rádi utápíte v emo náladách a vyžíváte se v utrpení cizích, pak na tuto sobotu zrušte naplánovanou sebevraždu a radši se vydejte na strahovský kopec, kde vystoupí dvě kapely, které vám říznou přímo do žil.

JAKE E. LEE's Red Dragon Cartel dvakrát v ČR

Stojaté vody světové rockmetalové scény zčeřila zpráva o projektu RED DRAGON CARTEL,v jehož čele stojí kytarový virtuoz JAKE E. LEE. V květnu zahraje v Praze a v Brně.

OSTRAVA V PLAMENECH: Kreyson

Festival OSTRAVA V PLAMENECH 2014 letos láká nejen na SONATU ARCTICU a W.A.S.P., ale též na naše metalové skvosty! Nalaďte se na KREYSON...

Vyhraj lupeny na THE SISTERS OF MERCY!

Jestli chceš vyhrát 2 lupeny na pražský koncert THE SISTERS OF MERCY, odpověz nám na následující jednoduchou otázečku...

MetalGate Czech Death Fest 2014 – přípravy pokračují...

...a to hned na několika frontách. V oblasti dramaturgie můžeme s radostí oznámit, že šestý ročník domácí metalové veselice má již kompletní line-up, do kterého přibyla poslední dvojice kapel a to blackmetalově zaměřených.

BLUES PILLS mají obal od spolupracovnice THE BEATLES a CREAM

Bluesrockoví psychedelici BLUES PILLS, kteří nás v redakci uhranuli skoro všechny, vydají po EP „Devil Man“ a živáku „Live at Rockpalast“ konečně i plnohodnotný debut.

Thrasheři ASSASSIN mají nového zpěváka

Z tábora německých thrashových veteránů ASSASSIN přicházejí dvě zprávy. První se týká vzniku nového alba, které by mělo vyjít ještě letos, druhá pak změně na postu zpěváka.

AVENGER vydají třicet let po debutu comebackové album

Zástupci NWOBHM, veteráni AVENGER, v září navážou na svá dvě alba z osmdesátých let novinkou nazvanou „The Slaughter Never Stops“.

HOLLYWOOD MONSTERS - Souboj veteránů

HOLLYWOOD MONSTERS – to je chuťovka pro hardrockové fajnšmekry. Projekt, ve kterém se sešli zakládající člen VANILLA FUDGE Tim Bogert, bývalý bubeník DIO a BLACK SABBATH Vinny Appice anebo klávesák DEEP PURPLE Don Airey.

CROWN OF THORNS se vracejí jako BEAUVOIR/FREE

Italský label Frontiers Records ohlašuje další zajímavou spolupráci, ovšem už před lety odzkoušenou. Znalci si možná vzpomenou na formaci CROWN OF THORNS...

Vláďa vypráví: Nářez v Poličce a Golčově Jeníkově

Pokračování zavedeného speciálu Šafránek vypráví aneb postřehy z tour tentokráte pokračuje na webu reportem z Poličky a Golčova Jeníkovi.

DEATH vydává v reedici svého epického alba "Leprosy"

Z alba LEPROSY, které bylo poprvé vydané v roce 1988, se stalo naprosto průlomové album stavějící na zvuku Metallicy a Slayer, ovšem s přidáním dříve nevídanou úrovní syrové extrémnosti. Nyní v remasterované reedici!

Proberte se „vizovickým“ EP od UNISONIC

Ani ne za dva týdny, 23. května, vyjde očekávané EP od UNISONIC „For the Kingdom“, které je zároveň příslibem jejich nového řadového alba. Ukázky songů z ípíčka kapela nacpala do bezmála tříminutového klipu.

Kytarista Doug Aldrich opustil WHITESNAKE

Ve WHITESNAKE se uvolnila pozice kytaristy, Doug Aldrich se rozhodl kapelu po více než jedenácti letech opustit.
Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace