Frontman THE EXPLOITED Wattie Buchan 31. ledna v německém Wiesbadenu během první skladby zkolaboval na pódiu a musel být ošetřen lékařem. Podle informací z místa konání koncertu byl převezen do nemocnice.
Sedmadvacetiletý Igor se před týdnem snažil po koncertě THE EXPLOITED před klubem rozmluvit skupině neonacistů hajlování, strhla se však rvačka a mladík utrpěl bodná zranění, kterým později bohužel podlehl.
Už ve středu 27. července vypu(n)kne v areálu vyškovského letiště 14 ročník, největší punk/rock/hardcore, ska/psychobilly přehlídky v naší zeměpisné šířce - Pod Parou fest!