Nový Spark
venku od 2. května
Od zakladatele RAGE AGAINST THE MACHINE po bratry Cavalerovy: EXIT zesiluje kytarový zvuk v programu o více než 30 kapel!

Od zakladatele RAGE AGAINST THE MACHINE po bratry Cavalerovy: EXIT zesiluje kytarový zvuk v programu o více než 30 kapel!

Zuřivé riffy budou letos v červenci na srbském EXIT Festivalu rezonovat Petrovaradínskou pevností! K již dříve ohlášenému line-upu v čele s jedním z nejinovativnějších kytaristů všech dob, hnací silou RAGE AGAINST THE MACHINE a AUDIOSLAVE Tomem Morellem a nezastavitelnými THE EXPLOITED, se nyní přidávají bratři Cavalerové, zakladatelé legendární SEPULTURY, kteří na Pevnosti vystoupí poprvé společně a přivezou zvuk jedné z největších heavymetalových kapel historie! Premiérově se představí také ALTIN GÜN, nizozemská kapela s mezinárodní kariérou pěstující autentický orientální rockový zvuk, a světová senzace z Maďarska, megapopulární Azahriah, který se loni stal nejmladším hudebníkem, který kdy vyprodal budapešťskou Sportovní arénu, a čekají ho tři vyprodané koncerty na národním stadionu Puskas Arena před více než 150 000 fanoušky! Rovněž přímo ze svého prvního velkého evropského turné přijede nejpopulárnější regionální kapela JOKER OUT.

Na kultovní Visa Fusion stage vedle již dříve ohlášených VILLAGERS OF IOANNINA CITY a českých zástupců LAKESIDE X přijíždí silná regionální sestava ve složení EYESBURNE, RITAM NEREDA a makedonští FUNK SHUI, zatímco hromovému zvuku na Explosive stage budou vévodit americké punkové ikony THE CASUALTIES, již dříve ohlášená legendární kapela CORONER, která v Srbsku vystoupí poprvé, a také RATOS DE POARO, UADA, CONFLICT a celá řada hardcore, metalových a punkových kapel!

Další ročník festivalu EXIT, který se ponese v duchu hesla EXIT Starseeds „Společně probouzíme naše supersíly“, se bude konat od 10. do 14. července 2024 v Petrovaradínské pevnosti. Nultý den je vyhrazen speciálnímu vystoupení STARSEEDS TAKEOVER na Tesla Universe stage. Čtyřdenní a jednodenní vstupenky za nejvýhodnější cenu jsou k dispozici zde.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace