Nový Spark
venku od 1. července
QUEENS OF THE STONE AGE ruší zbytek evropského turné, na Colours of Ostrava za ně zaskočí Tom Morello

QUEENS OF THE STONE AGE ruší zbytek evropského turné, na Colours of Ostrava za ně zaskočí Tom Morello

QUEENS OF THE STONE AGE ruší zbytek svého evropského turné. Nevystoupí tak na slovenském festivalu Pohoda ani na Colours of Ostrava. Důvodem je „urgentní operace“, kvůli které se frontman kapely Josh Homme musí vrátit do Spojených států.

„Dělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom pro vás mohli zahrát, ale už není možné dál pokračovat,“ uvedla v oficiálním prohlášení kapela.

QOTSA na Sparkshopu

Naposledy QUEENS OF THE STONE AGE vystoupili v sobotu 6. července v italském Miláně, přestože předchozí den na italském AMA Music Festivalu svůj set zrušili kvůli blíže nespecifikovaným zdravotním problémům. Dle nepotvrzených informací frontmana kapely čeká operace kýly.

Pořadatelům Colours of Ostrava se vzhledem k výpadku jednoho z headlinerů podařil dramaturgický majstrštyk a QUEENS OF THE STONE AGE první festivalový den, 17. července, nahradí kytarista RAGE AGAINST THE MACHINE Tom Morello.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace