Nový Spark
venku od 29. března
Pod Parou - budete opět ve Vyškově!

Pod Parou - budete opět ve Vyškově!

Už ve středu 27. července vypu(n)kne v areálu vyškovského letiště 14 ročník, největší punk/rock/hardcore, ska/psychobilly přehlídky v naší zeměpisné šířce.

Loňský ročník splnil zatěžkávací zkoušku vyškovského areálu na výtečnou, takže letos opět na stejném místě. Od středy až do ranních nedělních hodin budete doslova v jednom kole. Pořadatelé připravili opravdu pestrou přehlídku všech odnoží, které k tomuto festivalu po celá léta patří. Nebudou chybět legendy, zkušení matadoři, ale i pár nadějných partiček, které se budou starat o pořádnou porci hudební zábavy. Posuďte sami: THE EXPLOITED, JELLO BIAFRA AND THE G.S.M., U.K. SUBS, G.B.H., SHAM 69, THE ADOLESCENTS, THE LAST RESORT, ANTI-NOWHERE LEAGUE, EXTEREME NOISE TERROR, THE DICKIES, PRO-PAIN, D.O.A., DEEZ NUTS, NON SERVIUM, THE CREEPSHOW, DEMENTED ARE GO, CLOWNS, TOXPACK, WISDOM IN CHAINS ad.

Československou scénu budou reprezentovat klasici v podání VISACÍ ZÁMEK, N.V.Ú., PLEXIS, SPS, E!E, ZNOUZECTNOST, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, MALIGNANT TUMOUR, THE FIALKY, ČERTŮF PUNK, STARÉ PUŠKY, DEGRADACE, DUKLA VOZOVNA, ILEGALITY, PUNK FLOID, MUERTI, NEŽFALEŠ, VHS, P.U.M., TOM IS, JUST WÄR, ZPUTNIK ad.

Pro opozdilce, nebo váhavé duše upozorňujeme, že je možnost zakoupit vstupenku na celý festival, ale také na jeden den. Stanování je samozřejmě zajištěno v přilehlém kempu.

Ty nejčerstvější informace naleznete na webových stránkách festivalu: www.podparou.cz

Text: Vláďa Třískala

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
25.04. Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
25.04. Metalománie
26.04. Hypnos
26.04. Frog Leap
28.04. Vulture Industries, Helheim, Madder Mortem, Caelestia
28.04. Citron, Tublatanka
30.04. Cradle of Filth, The Spirit
02.05. Metalománie
03.05. Desertfest
04.05. Sabaton
A co FAKKER!?