Nový Spark
venku od 1. června

THE EXPLOITED vydají u Nuclear Blast po jedenácti letech nové album

Vydavatelství Nuclear Blast přivítalo ve své stáji legendární punkery THE EXPLOITED. „Jeden z hlavních důvodů, proč jsme s nimi podepsali kontrakt, je ten, že šéf společnosti Markus Steiger je velkým fandou EXPLOITED a vím, že od něj budeme mít stoprocentní podporu, aby bylo naše nové album stejně dobré, jako ta poslední,“ říká lídr kapely Wattie Buchan.

Čerstvý materiál by měl po jedenácti letech vyjít ještě letos a už 14. března Nuclear Blast vydá v reedici dnes už klasiky „The Massacre“ (1990), „Beat the Bastards“ (1996) a „Fuck the System“ (2003), doplněné o bonusový materiál.

Zbývá jen dodat, že v červenci se THE EXPLOITED objeví i na Masters of Rock!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo