Nový Spark
venku od 1. dubna
AC/DC jsou zpět! Poslechněte si zbrusu nový song „Shot In the Dark“

AC/DC jsou zpět! Poslechněte si zbrusu nový song „Shot In the Dark“

Po letech spekulací o možném novém albu AC/DC a dohadech, kteří členové by se natáčení účastnili, máme konečně odpovědi na všechny otázky. Album nazvané „Power Up“ vyjde 13. listopadu, venku je kompletní nový song „Shot in the Dark“.

Začátkem měsíce nás AC/DC nalákali 30sekundovou ukázkou, nyní si „Shot in the Dark“ můžeme poslechnout v celé kráse. Zpěvák Brian Johnson doufá, že nová hudba poskytne fanouškům úlevu ve složitých časech, v nichž se letos celý svět ocitl. „Doufáme, že album dokáže nakopnout fanoušky a všechny lidi, aby si užívali a zapomněli na všechno, co se kolem nás děje. Prostě si na chvíli zapařit,“ prohlásil zpěvák v rozhovoru pro Loudwire Nights.

Album vyjde šest let od posledního počinu „Rock or Burts“. Kapela natáčela v atraktivní staro-nové sestavě Brian Johnson, Phil Rudd, Steve Williams, Stevie Young a samozřejmě Angus Young.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace