Nový Spark
venku od 2. května
AC/DC odkryli zákulisí klipu „Realize“

AC/DC odkryli zákulisí klipu „Realize“

Australští velikáni AC/DC zveřejnili „behind the scenes“ svého posledního videoklipu k písni „Realize“. Track pochází z alba „Power Up“, který vyšlo vloni v listopadu.

O spolurežii se postarali Clemens Habicht (TAME IMPALA, LIARS) a Josh Cheuse (tvůrčí režisér AC/DC). Černobíle video „Realize“ vyobrazuje pětici v tom, co umějí nejlíp: společné rockování. Ve výsledku v klipu najdeme jakési puzzle, přičemž na každém dílku se kapela nachází v jiné lokaci.

V nedávném rozhovoru pro francouzskou Heavy1 TV se Angus rozpovídal o úvodním songu alba: „Na Realize jsme pracovali ještě s Malem [Malcolm Young, dřívější kytarista AC/DC]. Strávili jsme skladbou hodně času, byl to jeden z jeho silných nápadů. Pamatuji si, když jsme ji psali, Malcolm do něj vložil hrozně moc energie. Onehdy mi hrubě zazpíval, jak by se mu líbil refrén. A já tu melodii nemohl dostat celý den z hlavy!“

„Power Up“ vzdává hold právě Malcolmovi, který zemřel v roce 2017 na následky demece v 64 letech. Kvůli nemoci se z AC/DC odebral už v prosinci 2014 a na jeho místo nastoupil jeho synovec Stevie Young. Malcolm je spolu s Angusem uveden jako autor všech dvanácti písní na albu. Následníka „Rock or Bust“ (2014) má na svědomí line-up Brian Johnson (vokály), Phil Rudd (bicí), Cliff Williams (baskytara), Angus Young (kytara) a Stevie Young (kytara).

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace