Nový Spark
venku od 1. března
AC/DC po osmi letech na cestách, opět s Brianem a v červenci v Bratislavě

AC/DC po osmi letech na cestách, opět s Brianem a v červenci v Bratislavě

AC/DC se po osmi letech opět vydávají na cesty! Od května do srpna budou brázdit Evropu pod hlavičkou Power Up turné. Česká zastávka na něm chybí, je v ní však několik stopek německých, hned dva červnové koncerty ve Vídni a taky ten 21. července v Bratislavě.

Zásadní zprávou pro fanoušky je, že na cesty se s kapelou opět vydá zpěvák Brian Johnson, který kvůli problémům se sluchem nedokončil zatím poslední šňůru k albu „Rock or Bust“ (2014) v roce 2016, na níž za něj, jak známo, zaskočil Axl Rose z GUNS N´ ROSES. Nyní je šestasedmdesátiletý Johnson opět připraven, stejně jako stavební kámen AC/DC, kytarista Angus Young, který v březnu oslaví devětašedesáté narozeniny.

AC/DC na Sparkshopu

Druhou kytaru bude třímat Stevie Young, který se stal členem sestavy po smrti Malcolma Younga, zcela nová však bude tentokrát rytmika. Zjevně novým bicmenem AC/DC je Matt Laug, který se fanouškům v této roli poprvé představil na loňském festivalu Power Trip. Borce, který v průběhu kariéry doprovázel Alice Coopera nebo Slashe v jeho SNAKEPITU, pak namísto Cliffa Williamse, který se zřejmě nadobro rozhodl zůstat v rockovém důchodu, doplní zkušený baskytarista Chris Chaney. Ten je známý zejména díky svému působení v JANE´S ADDICTION, stejně jako Laug však byl členem doprovodné kapely Alanis Morissette.

Vstupenky jdou do prodeje v pátek, 16. února, v 10:00.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace