Nový Spark
venku od 1. července
AC/DC věří, že novinka „Power Up“ přitáhne děti k elektrické kytaře

AC/DC věří, že novinka „Power Up“ přitáhne děti k elektrické kytaře

Čeká nás v budoucnu lavina nové líhně kytaristů? Frontman AC/DC Brian Johnson v to pevně věří. Nová nahrávka „Power Up“, jež vychází už 13. listopadu, by podle něj mohla inspirovat novou generaci kytaristů.

„Co od našeho nového alba očekávám, je, že si ho poslechnou děti, zatouží mít vlastní kytaru a založit kapelu. Pokud se toto stane, je naše mise splněna,“ prohlásil zpěvák kapely pro portál Loudwire. S ohledem na to, že výrobce hudebních nástrojů Fender letos hlásí rekordní tržby, to nevypadá jako úplně nereálné přání.

Třiasedmdesátiletý zpěvák dále dodal: „Rock’n’roll nikdy nebyl žánr, který by lidé brali nějak vážně. Přitom si myslím, že v sobě nese velmi silné sdělení. Rock’n’roll má své silné etapy a pak naopak ty, lidí hloupě hlásí ve stylu ‚Hej, rock’n’roll je mrtvý!‘“

Deska „Power Up“ přinese dvanáct skladeb. Dosud jediným zveřejněným singlem je „Shot in the Dark“ a krátký snippet „Demon Fire“. Všechny verze nového alba můžete stále objednat v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace