Nový Spark
venku od 1. června
AGORAPHOBIC NOSEBLEED v lednu vydají nové EP

AGORAPHOBIC NOSEBLEED v lednu vydají nové EP

Konečně se k nám dostali čerstvé zprávy z tábora grinderů AGORAPHOBIC NOSEBLEED, kteří 22. ledna vypustí na svět nové EP nazvané „Arc“. Kapela již několik let plánovala sérii čtyř samostatných EP, které se zaměří na hudební preference jednotlivých členů. „Arc“ je vizí zpěvačky Kat Katz, která se rozhodla soustředit na sludge/doomový zvuk. EP bude obsahovat 25+ minut takto chmurně heavy materiálu, který bude rozdělen do tří songů. K dispozici máme kraťoučkou ukázku ani ne minuty nového materiálu, kde si můžete poslechnout, jak odvážně se ANb rozhodli znít. Sice tentokrát nepůjde o nemilosrdný vyhlazovací cybergrind nátěr, který bychom od ANb očekávali, ale tohle flirtování se sludgem zní velice nadějně. V kytarách cítím hodně EYEHATEGOD ducha a nemůžu se dočkat, až uslyším více charakteristického řevu maličké blondýnky Kat.

„Arc“ tedy vychází 22. ledna a věřím, že nás všechny posadí na prdel. A ještě tady musím připojit obal, který je naprosto fantastický.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo