Nový Spark
venku od 1. června
Agrometalpunkoví ZPUTNIK natočili v podzemí nový klip „Krmí tě dobře“

Agrometalpunkoví ZPUTNIK natočili v podzemí nový klip „Krmí tě dobře“

Kapela ZPUTNIK přichází s novým videem ke skladbě „Krmí tě dobře“. Klip natáčeli ve starých podzemních štolách a režírovala ho zpěvačka kapely Aneta. Točilo se kdesi hluboko v podzemí plném temných zákoutí a tajemných chodeb, a to přineslo nejen zvýšené nároky na štáb a kapelu, ale také řadu technických obtíží.

„Takhle daleko a takhle hluboko bohužel nejsou zásuvky, natáčení tentokrát nebyla žádná prdel. Než jsme byli schopni začít, museli jsme natáhnout desítky metrů kabelů, aby technika vůbec mohla fungovat,“ říká frontmanka Zputniků Aneta.

A to rozhodně nebyl jediný problém, se kterým se musela vypořádat. „Ze začátku jsem hodně bojovala s klaustrofobií. Pamatovat si správnou cestu ve změti různých odboček, pohybovat se v naprosté tmě jen s baterkou a bez možnosti se komukoliv dovolat, to tě na chvilku rozhodí. Všechno tohle byl ale můj nápad, takže jsem to musela překonat. Nejvíc mě uklidnila přítomnost správce Oldy, který má naštěstí víc rozumu než zubů, a slíbil, že kdyby něco, všechny nás najde,“ dodává Aneta, která už pro ZPUTNIK režírovala několik klipů, naposledy ke skladbě „Dýchej”.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace