Nový Spark
venku od 1. července

Kalendář akcí

Listopad
1. Středa
DESTRUCTION, ENFORCER
Barrák, Ostrava
 
2. Čtvrtek
3. Pátek
THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
TUBLATANKA
ENTER SHIKARI
GATES OF VOID FEST II. - VENIT MORTEM, VERDERBNIS, ad.
GO_A
Colloseum, Košice
Sportovní hala DATART, Zlín
SaSaZu, Praha
Barrák, Ostrava
Roxy, Praha
 
 
 
 
 
4. Sobota
DOG EAT DOG
THE VINTAGE CARAVAN, VOLCANOVA
PANOPTIKO, PORTA INFERI
RIVAL SONS
Rock Café, Praha
Colloseum, Košice
Barrák, Ostrava
LMB, Praha
 
 
 
 
5. Neděle
THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
PAIN, ELEINE, ENSIFERUM, RYUJIN
MMC, Bratislava
Masters of Rock Café, Zlín
 
 
6. Pondělí
7. Úterý
THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
DOG EAT DOG
Blue Note, Nové Mesto nad Váhom
První patro, Brno
 
 
8. Středa
THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
BLACKWATER HOLYLIGHT, IRON JINN
HELMET
OOMPH!
Palác Akropolis, Praha
Modrá Vopice, Praha
LMB, Praha
MeetFactory, Praha
 
 
 
 
9. Čtvrtek
SMASH INTO PIECES
STRATOVARIUS, SONATA ARCTICA
SIGH, LASTER
Storm Club, Praha
Sono Centrum, Brno
Underdogs, Praha
 
 
 
10. Pátek
JANA KRATOCHVÍLOVÁ
BETH HART
NASTY, KING810, ad.
LIFE OF AGONY, PRONG, TARAH WHO?
Velká Lucerna, Praha
O2 Universum, Praha
Storm Club, Praha
Fléda, Brno
 
 
 
 
11. Sobota
LIFE OF AGONY, PRONG, TARAH WHO?
Colloseum, Košice
 
12. Neděle
AMORPHIS
CARPENTER BRUT, PETRUBATOR, HO99O9
SIX STEPS FOWARD, LAST PENANCE, SWEPT INTO DECAY
Masters of Rock Café, Zlín
Forum Karlín, Praha
Barrák, Ostrava
 
 
 
13. Pondělí
14. Úterý
GALACTIC EMPIRE
Rock Café, Praha
 
15. Středa
16. Čtvrtek
KRISIUN, BEAST, SCHIZOPHRENIA, TRIAGONE
Randal, Bratislava
 
17. Pátek
ESOTERIC, ET MORIEMUR, COLOSALIST, ABSTRACT
HALOCENE, LAUREN BABIC
Underdogs, Praha
Chapeau Rouge, Praha
 
 
18. Sobota
PREDATORY VOID
INSOMNIUM, IN MOURNING, KVAEN
HYPNOS, WELICORUS, INNERSPHERE
Sedmička, Praha
Palác Akropolis, Praha
Barrák, Ostrava
 
 
 
19. Neděle
KRISIUN, BEAST, SCHIZOPHRENIA, TRIAGONE
HALESTORM, BLACK VEIL BRIDES
LORNA SHORE
Futurum, Praha
SaSaZu, Praha
Roxy, Praha
 
 
 
20. Pondělí
LAIBACH
WOLFHEART, BEFORE THE DAWN, HINAYANA
Divadlo Hybernia, Praha
Futurum, Praha
 
 
21. Úterý
GAIA MESIAH, THE AGONY
UFOMAMMUT
Lucerna Music Bar, Praha
Kabinet Múz, Brno
 
 
22. Středa
LINDEMANN
UFOMAMMUT
Tipsport Arena, Praha
Sedmička, Praha
 
 
23. Čtvrtek
ALESTORM
Roxy, Praha
 
24. Pátek
ADOR DORATH, ANTIGOD, SINFULL CROWD
MASTER BOOT RECORD
DYMYTRY
DEAD END FESTIVAL
HARLEJ
Barrák, Ostrava
Chapeau Rouge, Praha
O2 Arena, Praha
KD Gerbera, České Budějovice
Kulturní dům, Příbram
 
 
 
 
 
25. Sobota
WITCH HAMMER, METAL FACTORY, DONOR, ad.
RISE OF THE NORTHSTAR, RESOLVE, ELWOOD STRAY
WARNING FEST II.
HARLEJ
Barrák, Ostrava
Palác Akropolis, Praha
, Vápenná
KD Crystal, Česká Lípa
 
 
 
 
26. Neděle
PRO-PAIN, EYE FOR AN EYE, LIBIDO CHALLANGE
ATREYU, CREEPER
MANDO DIAO
Barrák, Ostrava
Rock Café, Praha
LMB, Praha
 
 
 
27. Pondělí
28. Úterý
TUBLATANKA
Forum Karlín, Praha
 
29. Středa
CRIMSON MARATHON
Sono Centrum, Brno
 
30. Čtvrtek
MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
Futurum, Praha
 
Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace