Nový Spark
venku od 1. února
Alexi Laiho byl po roce konečně pohřben

Alexi Laiho byl po roce konečně pohřben

Skoro rok po jeho smrti byly konečně uloženy ostatky Alexiho Laiha z CHILDREN OF BODOM. Dle jeho partnerky Kelli Wright se tak stalo 10. prosince v den čtvrtého výročí jejich svatby, přičemž urna s popelem byla uložena v místě patřícím rodině Laihově na hřbitově ve čtvrti Malmi v severovýchodní části Malmi.

Přestože původem australská novinářka Kelli Wright o zesnulém kytaristovi hovoří jako o manželovi, finský bulvár Ilta-Sanomat připomíná jeho sňatek s Kimberly Goss, americkou zpěvačkou a klávesistkou, s níž tvořili podstatnou část souboru SINERGY. Svoji byli údajně od února 2002 a oficiálně se prý nikdy nerozvedli čili do dalšího manželského svazku by Laiho vstoupit nemohl.

Této verzi odpovídá i jarní kauza, kdy Alexiho sestra Anna obvinila Kimberly Goss z toho, že kytaristův pohřeb s využitím svých vdovských práv zdržuje. „Sobecky a narcistně si stojí za tím, že se chce pohřbu účastnit. Naše rodina však odmítá, aby se k nám tahle zrůda byť jen přiblížila,“ nebrala si vůči hudebnici servítky Alexiho sestra.

V současnosti místo Laihova posledního odpočinku označuje pouze svíčka, v budoucnu by však na něj měl přibýt i důstojný náhrobní kámen.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace