Nový Spark
venku od 1. října
ALIA TEMPORA vydává exotický klip z Mexika

ALIA TEMPORA vydává exotický klip z Mexika

Česká melodicmetalová kapela připravila pro své fanoušky řádně osvěžující letní video ke skladbě „Por Siempre“. Nádherné scenérie v něm doplňuje duet zpěvačky Markie Morávkové s Mariem del Rio Escobedem.

Skladbu ALIA TEMPORA prezentuje ve španělské verzi nejen díky geografickému kontextu, ale také pro dokreslení mexických krás – starobylých staveb a průzračného moře. “Po dlouhém a úzkostném období minulého roku se svět pomalu otevírá a my cítíme naději, kterou chceme fanouškům předat spolu s připomínkou toho, jaké to bylo dřív. Proto jsme naše singly ‘Asking‘ a ‚Por Siempre‘ oživili a doplnili o pozitivní a svěží letní nádech,“ uvádí sama kapela, která v Mexiku absolvovala v minulosti nejeden koncert.


„Videoklip k singlu ‚Por Siempre‘ jsme natáčeli během našeho turné v Mexiku v pyramidovém komplexu Teotihuacan a na diamantové pláži v Acapulcu spolu s naším dlouholetým přítelem Mariem del Riem Escobedem, který je zároveň autorem španělského překladu textu ‘Por Siempre‘ a naším hostujícím členem na cestách,“ dodává zpěvačka Markie Morávková.

Příběh písně vypráví o milostné dvojici, kterou spaluje vášeň, žárlivost, ale také pýcha. Vše směřuje k tragickému konci, který se ovšem nekoná, protože dvojici naplní dva podstatní, neviditelní andělé – čas a trpělivost. Odměnou jim je nalezená harmonie, vnitřní mír a zářná budoucnost.

ALIA TEMPORA chystá nové řadové album, které vyjde pod hlavičkou vydavatelství Smile Music.


Mario del Rio Escobedo je známý mexický metalový umělec, který kromě zpěvu hraje také na kytaru a působí jako lektor na Fermata Music Academy.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace