Nový Spark
venku od 1. června
ALIEN WEAPONRY si zahrají se symfonickým orchestrem

ALIEN WEAPONRY si zahrají se symfonickým orchestrem

Novozélandští metaloví bijci ALIEN WEAPONRY plánují na květen dvě domácí vystoupení v doprovodu New Zealand Symphony Orchestra. Show proběhnou pod heslem „Společně silnější“.

Podle kapely, jež si na Novém Zélandě vydobyla během desetileté existence takřka kultovní status, se bude jednat o unikátní hudební zážitek. Pro ALIEN WEAPONRY půjde o první podobná vystoupení v doprovodu orchestru a pro New Zealand Symphony Orchestra o první spolupráci s metalovou kapelou v jejich 75leté historii. Show se uskuteční 22. května v Kirikiriroa Hamilton a 29. května v Ōtautahi Christchurch.

ALIEN WEAPONRY od svého vzniku v roce 2010 vytváří emocemi i politikou nabité příběhy s válečnou tematikou, přičemž mnoho písní zpívají v domorodém jazyce te reo Māori. Některé písně obsahují taonga puoro, což jsou tradiční nástroje maorských obyvatel Nového Zélandu.

A to nejsou jediné zprávy z tábora ALIEN WEAPONRY. V čase lockdownu trávili zpěvák a kytarista Lewis de Jong, bubeník Henry de Jong a basák Tūranga Morgan-Edmonds čas tvorbou a nahráváním nového materiálu na jejich druhé album. Další informace budou následovat. Debutovou dlouhohrající nahrávku „Tū“ vydala kapela v roce 2018 u Napalm Records.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace