Nový Spark
venku od 2. dubna
AMARANTHE sdílí klip k titulní písni nového alba „The Catalyst“. To představují v březnovém Sparku.

AMARANTHE sdílí klip k titulní písni nového alba „The Catalyst“. To představují v březnovém Sparku.

AMARANTHE mají od minulého týdne venku nové albu „The Catalyst“ a už také videoklip k titulní písni. O jeho režii se postaral jejich už tradiční spolupracovník Patric Ullaeus. V právě vycházejícím březnovém Sparku vám přinášíme rozhovor se zpěvačkou Elize Ryd.

„Vždy se snažíme najít něco nového, protože nás to jako skladatele žene kupředu, a myslím, že to byl náš cíl od chvíle, kdy jsme kapelu založili. Začít a s každým albem něco trochu pozměnit. Zachováváme si ale svůj osobitý zvuk, což se asi nemůže změnit, protože to by byl už jiný projekt,“ říká v něm k přístupu k novému albu Elize.

AMARANTHE na Sparkshopu

„Ceníme si toho, co jsme vytvořili jako AMARANTHE, takže vždy jen přemýšlíme, jak ten koncept posunout ještě dál. Získáváme víc zkušeností a sami cítíme, co potřebujeme, a doufáme, že jsme v tom zajedno i s našimi fanoušky, že stejně jako my vnímají, že je to pozitivně osvěžující. Toho se snažíme dosáhnout.“

Už před vydáním alba vyrazili AMARANTHE na turné na jeho podporu, na němž se 6. března objeví taky v brněnském SONO centru. Doprovázejí je DRAGONFORCE a INFECTED RAIN.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace