Nový Spark
venku od 1. února

amoral..

Finští AMORAL se rozhodli skončit

Finští AMORAL se rozhodli skončit
Zdálo se, že finští AMORAL s návratem zpěváka Niko Kalliojärviho chytili druhý dech, místo toho se ale půl roku po vydání alba „In Sequence“ rozhodli skončit.

VIDEO: AMORAL - „Rude Awakening“

VIDEO: AMORAL - „Rude Awakening“
Finové AMORAL mají od minulého týdne venku nové album „In Sequence“, ke kterému teď udělali videoklip. Vybrali pro něj skladbu „Rude Awakening“...

Poslechněte si: AMORAL - „Rude Awakening“

Poslechněte si: AMORAL - „Rude Awakening“
Poslechněte si první ukázku z nového alba finských AMORAL, skladbu „Rude Awakening“. Poprvé v ní kapelu můžete slyšet se dvěma zpěváky – s Ari Koivunenem i navrátivším se Niko Kalliojärvim.

AMORAL v únoru vydají nové album s navrátivším se zpěvákem

AMORAL v únoru vydají nové album s navrátivším se zpěvákem
Finští metalisté AMORAL chystají na začátek příštího roku vydání sedmého studiového alba „In Sequence“. Kapela se na něm uvede jako šestice, letos se totiž do sestavy nastálo vrátil dřívější zpěvák/kytarista Niko.

Do AMORAL se vrátil bývalý zpěvák

Finští AMORAL doplnili zajímavým způsobem sestavu. Vrátil se k nim bývalý zpěvák Niko Kalliojärvi, přičemž nadále zůstává i Ari Koivunen, který Kalliojärviho před sedmi lety nahradil.

Bleskovky pro 2. 1. 2015

Poslechněte si, jak AMORAL předělali THE CURE, špinavost jménem CAÏNA anebo nového zpěváka VEIL OF MAYA. IRON SAVIOR chystají svůj první živák a zemřel Tommi Kuri z AMBERIAN DAWN...

První dojmy a fotogalerie: DARK TRANQUILLITY 19.11.2014, Plzeň, Šeříkovka

Veronika Štruncová přináší první dojmy z vystoupení DARK TRANQUILLITY a k tomu hromadu fotografií!

AMORAL - „Blueprints“

Finové AMORAL natočili video k pro ně netypické akustické baladě „Blueprints“ pocházející z novinky „Fallen Leaves & Dead Sparrows“. Ta vyjde 31. března.

Poslechněte si: AMORAL - „No Familiar Faces“

Finové AMORAL streamují druhý song ze své novinky „Fallen Leaves & Dead Sparrows“, tentokrát kousek nazvaný „No Familiar Faces“.

Mrkněte na obal novinky AMORAL

Finové AMORAL zveřejnili seznam skladeb a také obal své novinky „Fallen Leaves & Dead Sparrows“, která jim nakonec vyjde 14. února.

Poslechněte si: AMORAL - „If Not Here, Where?“

Finové AMORAL nabízejí k poslechu skladbu „If Not Here, Where?“, kterou najdeme na jejich novém albu „Fallen Leaves & Dead Sparrows“.
Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace