Nový Spark
venku od 1. června

Amy Lee z EVANESCENCE vydá album s filmovou hudbou

Zpěvačka EVANESCENCE Amy Lee se před pár dny stala maminkou a teď ohlašuje vydání (25. srpen) svého nového alba. Jak napovídá název „Amy Lee Featuring Dave Eggar: Aftermath“, zpěvačka na něm spolupracovala s pianistou, cellistou a skladatelem Davem Eggarem, na něhož mohou v dobrém vzpomínat desítky interpretů od THE WHO, přes COLDPLAY až třeba po TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA. Jejich společná nahrávka má charakter soundtracku, který doplňuje snímek War Story, premiérovaný letos v lednu na festivalu v Sundance.

„Mé fanoušky to překvapí. Není to něco, co byste očekávali; ten film je velice temný a introspektivní... Na té desce jsou sice muzikální momenty, ale jsou na ní i pasáže, kdy s Davem jen budujeme zvukové stěny za pomocí cell, trombónů, syntetizérů a harfy, jeden nástroj vršíme přes druhý. Jako bychom vytvářeli zcela nové zvuky. Není to ani tak soundtrack, jako spíš atmosféra,“ uvádí k nahrávce Amy Lee.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace