Nový Spark
venku od 1. března
Bleskovky pro 22. 8. 2016

Bleskovky pro 22. 8. 2016

Baskytarista Rex Brown (PANTERA) se příští rok chystá sólově debutovat nahrávkou, na které prý bude znát jeho láska k rocku sedmdesátých let.


V 38 letech zemřel bývalý kytarista rockerů 3 DOORS DOWN Matt Roberts, který v kapele působil v letech 1996 – 2012. Podle policie se předávkoval léky, které měl předepsané na úzkost.


Dánové PRETTY MAIDS 4. listopadu vydají nové album „Kingmaker“. Obsahovat bude celkem jedenáct skladeb.


Norští SATYRICON (foto) začnou v lednu nahrávat nové album, jehož vydání bychom se měli dočkat taky ještě v průběhu příštího roku.


Kytarista Oliver Hartmann, kterého můžete znát z AVANTASIE nebo projektu Rock Meets Classic, 30. září vydá páté sólové album „Shadows & Silhouettes“.


Bubeník Jon Dette, známý záskokář u ANTHRAX, SLAYER či TESTAMENT, v těchto dnech vydává debutové album své nové kapely MESHIAAK. Jeho recenzi pro vás budeme mít v říjnovém Sparku.


Zpěvačka EVANESCENCE Amy Lee, plně ponořena do mateřských povinností, vydá dětem určené album „Dream Too Much“.


Němečtí rockeři FAIR WARNING vydají 28. října album „Pimp Your Past“. Nepůjde však o klasickou řadovku, nýbrž o kolekci starších a znovu nahraných skladeb.


Zpěvačka Kristen May po čtyřech letech a jednom společném albu opustila formaci FLYLEAF. Chce prý trávit víc času doma s rodinou.


Deathmetalisté BROKEN HOPE vydají ještě letos své sedmé album „Mutilated & Assimilated“. Zajímavostí je, že kapela jej nahrávala na kytary v minulosti patřící zesnulému Jeffu Hannemanovi ze SLAYER, které Jeremy Wagner vydražil v aukci.


DANIEL LIONEYE, kapela tvořená několika členy HIM, má venku své třetí album „Vol III“. A nabízí ho celé k poslechu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace