Nový Spark
venku od 1. dubna
Angus Young vysvětluje, proč AC/DC znějí pořád stejně

Angus Young vysvětluje, proč AC/DC znějí pořád stejně

Není překvapením, že po vydání nového alba AC/DCPower Up“ se znovu vyrojily obvyklé komentáře, že kapela zní opět stejně. V jednom z posledních rozhovorů se Angus Young zabýval konzistentním zvukem kapely a přišel s jasnou odpovědí.

„U nás se to dá očekávat. Můj bratr Malcolm na otázku, proč každé album, které jsme kdy vydali, zní stejně, odpovídal: ‚Ano. Je to stejná skupina. Když jsme začínali, nesnažil jsme se vynaleznout kolo. Děláme prostě to, co umíme nejlépe – rock’n’roll,‘“ prohlásil kytarista australské legendy v rozhovoru pro místní televizní show The Project. Vzhledem k faktu, že se novinka „Power Up“ vyšplhala na první místo žebříčku Billboard 200, to evidentně nedělají úplně špatně.

Nové album AC/DC si můžete objednat v našem e-shopu za super cenu! .

Frontman AC/DC Brian Johnson zase před časem prohlásil, že by rád, aby se nahrávka dostala k rukám mladých lidí. „Rock’n’roll nikdy nebyl žánr, který by lidé brali nějak vážně. Přitom si myslím, že v sobě nese velmi silné sdělení. Rock’n’roll má své silné etapy a pak naopak ty, lidí hloupě hlásí ve stylu ‚Hej, rock’n’roll je mrtvý! Co od našeho nového alba očekávám, je, že si ho poslechnou děti, zatouží mít vlastní kytaru a založit kapelu. Pokud se toto stane, je naše mise splněna.“

Nahrávka „Power Up“ vyšla 13. listopadu a přinesla dvanáct jiskřivých skladeb.


O AC/DC jsme psali naposledy v létě, kdy se Angus Young stal tváří titulní strany červencového čísla. Vzpomínali jsme asi na největší comebackovou desku všech dob „Back In Black“ v rámci 40 let od jejího vydání. A pozor, do konce listopadu platí na vybrané Sparky s AC/DC na titulce 50 procent sleva.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace