Nový Spark
venku od 1. prosince
ANTHRAX ruší celé letní turné, nevystoupí ani na Brutal Assaultu

ANTHRAX ruší celé letní turné, nevystoupí ani na Brutal Assaultu

Americká thrashmetalová jednotka zrušila všechna svá naplánovaná festivalová vystoupení. Obejít se bez nich bude muset i josefovský Brutal Assault.

ANTHRAX na Sparkshopu

Hlavním důvodem zrušených letních dat koncertů jsou logistické problémy. ANTHRAX měli vystoupit začátkem srpna na německém Wackenu, dále na slovinském festivalu MetalDays, českém Brutal Assaultu i belgickém Alcatrazu. Všechny festivaly nemilou zprávu potvrdily, Brutal Assault nyní hledá adekvátní náhradu.

Kapela na svých sociálních sítích zanechala následující prohlášení: „Kvůli řadě logistických problémů nebudeme moci toto léto dorazit do Evropy na festivaly, na kterých jsme měli vystupovat. Jsme opravdu zdrcení a chceme, abyste věděli, že solidní – a opožděné – evropské turné je pro nás prioritou. Připravujeme spoustu zajímavých věcí, takže zůstaňte na příjmu.“

Není to poprvé, co ANTHRAX odvolávají evropské koncerty. Podzimní turné 2022 po Evropě bylo zrušeno také kvůli logistice a velkým finančním nákladům.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace