Nový Spark
venku od 1. června
ANTHRAX ruší celé letní turné, nevystoupí ani na Brutal Assaultu

ANTHRAX ruší celé letní turné, nevystoupí ani na Brutal Assaultu

Americká thrashmetalová jednotka zrušila všechna svá naplánovaná festivalová vystoupení. Obejít se bez nich bude muset i josefovský Brutal Assault.

ANTHRAX na Sparkshopu

Hlavním důvodem zrušených letních dat koncertů jsou logistické problémy. ANTHRAX měli vystoupit začátkem srpna na německém Wackenu, dále na slovinském festivalu MetalDays, českém Brutal Assaultu i belgickém Alcatrazu. Všechny festivaly nemilou zprávu potvrdily, Brutal Assault nyní hledá adekvátní náhradu.

Kapela na svých sociálních sítích zanechala následující prohlášení: „Kvůli řadě logistických problémů nebudeme moci toto léto dorazit do Evropy na festivaly, na kterých jsme měli vystupovat. Jsme opravdu zdrcení a chceme, abyste věděli, že solidní – a opožděné – evropské turné je pro nás prioritou. Připravujeme spoustu zajímavých věcí, takže zůstaňte na příjmu.“

Není to poprvé, co ANTHRAX odvolávají evropské koncerty. Podzimní turné 2022 po Evropě bylo zrušeno také kvůli logistice a velkým finančním nákladům.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace