Nový Spark
venku od 2. dubna
ANTIGOD ASSAULT

ANTIGOD ASSAULT

Druhý srpnový týden, kdy přehršel lidských duší ovládá metalová horečka a každou z nich se Josefovská pevnost snaží vtáhnout do pekelného kotle, se stává osudovým pro metalovou bestii ANTIGOD, jejíž život je právě s touhle pevností spjat nezničitelným poutem. V roce 2011 se zde začal zapisovat příběh do životního deníku téhle bestie, v roce 2016 se pak stává součástí peklometalových orgií slavného BRUTAL ASSAULTu a dává místu svého vzniku najevo, že je stále naživu a v plné síle. Pevnost se jí bohatě odmění velkou přízní svých duší a ANTIGOD se na oplátku po roce vrací na místo činu...tam, kde to všechno začalo...aby zachytila krásy tohoto místa kamerou. Celé toto dílo má na svědomí a vše "zpytlíkoval" Marek "FRODO" Pytlík, kytarista AWRIZIS a POSTCARDS FROM ARKHAM. Hlavním hrdinou onoho příběhu není nikdo jiný, než samotný Jaromír "DEATHER" Bezruč - srdcař, fotograf a špičkový malíř, který již vytvořil nejedno veledílo zdobící obaly a také autor obalu posledního alba "Wareligion" (2015).

Kapela ANTIGOD vzdává hold a děkuje všem těm, kteří se snaží v Josefově pravidelně vytvářet skvělé útočiště pro metalové duše! Děkujeme festivalu BRUTAL ASSAULT a samotné pevnosti JOSEFOV za to, že jsou tady pro nás, naše rodiny, kamarády, fandy, známé i neznámé!

A tohle je naše pozvánka do pevnosti JOSEFOV na ten, pro ANTIGOD tak symbolický, DRUHÝ SRPNOVÝ TÝDEN!!!!!!!!

Pokud chcete ANTIGOD vidět naživo, můžete na ně zajet 26. 8. k sousedům do Polska kousek za hranici na akci Metal Mine Festival.

FLESH IN THE AIR!!!!!!!!!!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace