Nový Spark
venku od 3. června
APOCALYPTICA se v novém singlu spřáhla s baskytaristou BLACK SABBATH

APOCALYPTICA se v novém singlu spřáhla s baskytaristou BLACK SABBATH

Finské cellové kvarteto opět spolupracuje s těmi největšími jmény rockové hudby. V novém singlu „I’ll Get Through It“ zpívá Franky Perez a na baskytaru hostuje Geezer Butler z BLACK SABBATH.

APOCALYPTICA na Sparkshopu

Skladbu napsala oceňovaná americká skladatelka Diane Warren, která pro APOCALYPTICU již dříve složila píseň „Not Strong Enough“ z alba „7th Symphony“.

„Franky a já jsme byli na návštěvě ve studiu naší přítelkyně Diane. Zahrála nám tuto skladbu a říkala, že by se skvěle hodila pro Frankieho hlas. Tak ji hned na místě zkusil zazpívat. Všichni jsme byli nadšení. Franky pak navrhl, ať se skladba pošle APOCALYPTICE. A ti si ji také hned zamilovali,“ říká o vzniku písně i výjimečné spolupráce Geezer Butler.

„I’ll Get Through It“ je první kolaborací mezi Franky Perezem a finskou kapelou od alba „Shadowmaker“, které vyšlo v roce 2015. Tam vokalista nazpíval většinu skladeb. S APOCALYPTICOU také následně odjel na turné. Ze znovunavázání spolupráce je nadšený také cellista Perttu Kivilaakso: „Jsme naprosto nadšení, že můžeme opět pracovat s naším skvělým a talentovaným kamarádem Franky Perezem. Od naší předchozí spolupráce na albu ‚Shadowmaker‘ a následného turné uběhla už nějaká doba, a tak se teď těšíme, až nás doplní na našem dubnovém turné po Státech.“


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace