Nový Spark
venku od 1. července
APOCALYPTICA věnovala Jamesi Hetfieldovi speciální finské lyže

APOCALYPTICA věnovala Jamesi Hetfieldovi speciální finské lyže

Když měla METALLICA 7. června zastávku svého turné v Helsinkách, dostalo se Jamesi Hetfieldovi speciálního daru. Zpěvák obdržel od členů finské APOCALYPTIKY pár lyží. Kdy ho asi uvidíme na svahu?

Speciální lyže s logem APOCALYPTIKY byly vyrobeny ve spolupráci s finskou společností PUSU ručně z dubového dřeva. Spolupráce je zakořeněna ve sdílených hodnotách PUSU a APOCALYPTIKY, což je příroda, udržitelnost, finské ruční umění a pečlivě komponovaný design.

APOCALYPTICA nyní sdílela video, ve kterém jeden ze členů kapely, Eicca Toppinen, Hetfieldovi lyže předává. K videu připojil zprávu: „Bez METALLIKY by APOCALYPTICA nebyla stejná kapela jako teď - pravděpodobně by ani neexistovala! Jsme velmi vděční za veškerou hudební inspiraci, která formovala naši kapelu, a také za jejich příspěvek na naše album ‚Plays Metallica Vol 2“. Když jsme se s Jamesem v Helsinkách potkali, darovali jsme mu pár našich lyží Loska Apocalyptica od PUSU jako symbol naší vděčnosti. Kdy by si v našich začátcích před 28 lety pomyslel, že se spřátelíme s těmito úžasnými lidmi a dokonce spolu budeme pracoval na albu APOCALYPTIKY.“

Nejnovější spolupráci APOCALYPTIKY s METALLIKOU můžete slyšet na albu „Apocalyptica Plays Metallica Vol 2“. Objednejte si ho na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace